Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik az együtt...

Miért nem engedik az együtt alvást? Hogy segíthetnék a helyzeten?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,a párom 20 és másfél éve vagyunk együtt,vele vesztettem el a szüzességem,a szüleim tudnak róla.Többször előhozakodtunk az együtt alvás témával,először 3 hónap után,akkor még lehet,hogy túl korai volt,azért ellenezték,elfogadtuk.De azóta se engedik,pedig ismerik a barátomat,kedvelik,tudják,hogy szeretjük egymást,és tudják,hogy megbízható.Úgy gondolom,az együtt alvás nem árthat,csak közelebb hozhat minket egymáshoz,semmi hátrányom nem származna belőle,ha hetente egyszer együtt aludnánk.Kicsit zavar,hogy pár hónap múlva 18 leszek,és még nem volt ilyen élményem a barátommal,akivel kölcsönösen szeretjük egymást.Az meg a másik,hogy a barátnőim mesélik,hova mennek nyaralni ketten a nyáron,de ez ugye nálunk szóba se jöhet...Hogy beszéljem ezt meg a szüleimmel?Tippeket szeretnék,valamint hasonló cipőben járók tapasztalatait! köszi előre is :)

2013. júl. 3. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarják hallgatni este, hogy szexeltek a szüleid.

Ha nem engedik akkor nem engedik, ha fejre állsz és úgy kéred sem fogják engedni.

Nyaralásra meg jövőre keresétek meg az árát, aztán menjek el.

2013. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem megkérdezni kell h ott alhatsz-e a barátodnál, hanem közölni h csak reggel jössz. Azért nem vagy már kislány.
2013. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
De miért nem engedik? Én is 17 voltam, mikor összejöttem a 20 éves barátommal, de nekem már 1 hónap után engedték. Nem értem, mert úgyis tudják, hogy szexeltek, akkor miért ne alhatnátok együtt? Te sem alhatsz náluk? Mert azt még el tudom képzelni, hogy a szüleid nem szeretnék őt kerülgetni, vagy nem tudom...
2013. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a szüleim tudják,hogy a barátomnál aludnánk,nem kell attól félniük,hogy hallanának esetleg ezt-azt.egyébként egyre inkább nem értem őket. 2 hete részt vettem egy fesztiválon,sátraztam 4 napig.a barátom is ott volt a fesztiválon,de az ő szállása máshol volt,nem együtt sátraztunk,mert megígértem itthon,hogy nem alszunk együtt ott,be is tartottuk,de alkalmunk lett volna rá.ezzel ők is tisztában voltak,és pont az ilyenek miatt nem értem,miért nem lehet megengedni.lehet azzal jönni,hogy 17 évesen erre még fiatal vagy és lesz sok más,akivel együtt aludhatsz...hülyeség :)
2013. júl. 3. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Tudják hogy szexeltek. Kérdezd meg a szüleid akkor mennyivel jobb, ha mondjuk kocsiba teszitek? Esetleg jön arra egy piás csapat és ne is gondolj bele. Valami ilyesmit ecseteljél nekik. Én úgy voltam a 17 éves lányommal, inkább itthon biztonságba, mint egy bokorba. Mivel úgy is megteszik.
2013. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Jaj ezt a bokorba hülyeséget hagyjuk már. Komolyan aki úgy nevelte a gyerekét, hogy egy bokorba is csinálná annak már úgyis mindegy
2013. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy 24 éves barátnőm, őt sem engedik a szülei, hogy a pasijánál aludjon. Pedig egyetem alatt együtt is laktak. De mivel utána hazaköltöztek, közölték, hogy amíg otthon lakik és nem házas, nem alhat ott pasinál. Ennyi. Vannak sztorik azért :D
2013. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jézusom.Én 24 évesen tuti nem hagynám ezt.Közösen beszélünk velük a napokban és lesz,ami lesz.Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2013. júl. 4. 12:17
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy nem akarják hogy véletlenül valami történne és terhes lennél.
2013. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!