Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már ilyen érzésetek? Mit...

Volt már ilyen érzésetek? Mit csináltatok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Néha rámtör az az érzés, hogy a szüleim mindent megtettek/megtesznek értem én pedig nem tudom viszonozni/nem viszonzom.. Volt már ilyen érzése valakinek?

2013. júl. 3. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt igen.De olyankor eszembe jut,hogy végülis akkor nem vállaltak volna gyereket.Mondjuk sokan felelőtlenek,az is igaz..:SS
2013. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó úton jársz :)

De gondolj arra, hogy amíg gyerek voltál/vagy, addig ők gondoskodtak rólad, ha pedig megöregszenek, megfordul majd a helyzet,és te fogod az ő gondjukat viselni. Akkor meghálálhatsz majd mindent, de addig is kimutathatod, hogy mennyire szereted őket.

2013. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most vagyok fősulis mostanában sokszor volt ilyen érzésem elég rossz...de apukám örömét leli abban h. segíthet nekem :) én meg megpróbálok a segítségéből a legtöbbet kihozni.
2013. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, mindenkinek igaza van...
2013. júl. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!