Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő para? Volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő para? Volt már olyan érzésetek, hogy sehogysem jön össze, vagy nem lesz jó az esküvőtök?

Figyelt kérdés
3 hónapom van megszervezni az egészet Angliából, sokat dolgozom, a párom is, kicsit olyan kilátástalannak tűnik az egész :( Ez általános, vagy csak én vagyok ennyire elveszett?
2013. máj. 13. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! 3 hónap valóban nem tűnik soknak de sima ügy. Attól függ mennyire akarod "csicsázni", és mekkora lesz.

De az kevés ha este meló után nézegetsz pár percig pár dolgot a neten.

Nekem nagyon hasznos volt hogy akár a metrón ülve tudtam "tárgyalni" mailon keresztül.

De bizti vannak itthon segítőkész rokonok barátok! Kitartás! Csodás lesz!!

2013. máj. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor inkább legyen kis esküvő de szép, mint egy elcs*szett b*azi nagy lagzi.

Néha a kevesebb több.

2013. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így érzem néha, ha szeretnél beszélhetünk privátban, h hogy állsz, mik vannak meg, mire kell gondolni...igaz nekem még van5 hónapom, de 2 hete vagyunk jegyesek....kicsit a feje tetejére állt minden...


Vannak excel táblázataim... Stb... Hol lesz az esküvő?

2013. máj. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen érzéseim.Másfél hónapja volt az esküvőnk.1 hónappal előtte a férjem családja közölte,hogy mégsem segítenek,de mivel megígérték,mi nagyon számítottunk rá.Hát akkor nagyon úgy tűnt,hogy nem lesz esküvő,de átszerveztünk dolgokat és megoldottuk saját erőből + az én családom segített valamennyit.Persze ettől függetlenül a férjem családja elrontotta a lagzit,pedig bíztam benne,hogy ha már semmit nem segítettek,de mi megoldottuk,akkor legalább nyugton maradnak,és elvegyülnek,szórakoznak a többi vendéggel.De nem így lett...

Én is mondogattam sokszor,hogy hagyom a francba,elmegyünk 2 tanúval és kész,de nekem nem ez volt az álmom,így inkább megszenvedtem a rendes esküvőért.Beszélgettem olyanokkal akiknek nem sokkal előttem volt esküvője,vagy most szervezik,és azt mondták,hogy mindenkinél vannak problémák.Nincs tökéletes esküvő.Mikor voltam lagziban,akkor azt hittem,hogy minden könnyen ment a párnak,ők viszont mondták,hogy tele volt bukkanókkal a szervezés,de a vendégek ebből már nem éreznek semmit.

2013. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! A jövőben szeretnék majd esküvőszervezéssel foglalkozni. A saját esküvőmet 800E Ft-ból hoztam ki, 120 fővel. Nagyon szívesen segítek neked, csak a tapasztalatért, ha gondolod, adok egy mailcímet, és megbeszéljük!


Amúgy meg lehet szervezni, 3 hónap sok idő!

2013. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a sok választ, nagyon rendesek vagytok :) Nem tervezünk nagy lagzit, sőt :) Mindketten fiatalok vagyunk, így diszkóban lesz a "lagzi", barátokkal. Szülőkkel egy vacsora lesz csak a ceremónia után. A párom öltönye már megvan, az én ruhám is meg lesz rendelve a héten, a gyűrűket kinéztük, az is meglesz szerintem max 1 hónapon belül. Felhívtam az anyakönyvvezetőt, aki először le akart rázni, de nem hagytam magam, már fogalmazom is a jegyzőnek a kérvényt, hogy tekintsen el a 30 napos várakozási időtől, és amint sikerül fixálni az utazás időpontját, már hívom is megint, hogy kapjunk időpontot. Fotósokkal egyeztetek közben, de elég érdekes, hogyha egy kicsit is extrémebb dolgot szeretnél (mi konkrétan a 2 nyuszinkkal szeretnénk képeket, mert nekünk ők ez "előgyerekek":)) máris falakba ütközünk, mert nem egy fotós mondta, hogy nem vállal el emiatt...Mondjuk ezen nem kesergek, mert nem hiszem, hogy jó szakember az, aki megretten 2 tündéri kisállattól...:D Ami a kérdéses, az a meghívó, a virág és a torta. Semmiből se vágyom csicsásra, annyit tudok, hogy fekete kála csokrot szeretnék, mert nem igazán szeretem a virágokat, kb ez az egyetlen kedvencem :) Dekorációnak fekete és lila lufikat szeretnénk, ezt még nézegetem a neten, hogy hol a legolcsóbb, meg a jobb minőség. Így hirtelen ennyi jut eszembe :)

2013. máj. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!