Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit okozhat anyai szeretet...

Mit okozhat anyai szeretet nélkül felnőni?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú gyerek felnőtt koráig mindig csak azt érzi, hogy kevés az anyjának, ez milyen problémákat okozhat felnőtt korban, elsősorban párkapcsolati téren?

2013. júl. 6. 23:45
1 2
 11/12 Bingu válasza:
A fiú gyerek életében nagyon fontos helyet foglal el az anya.Tulajdonképpen az anya személyében ismeri meg a gyerek a nőt. S ha őt nem szerették akaratlanul is az ilyen nőket fogja vonzani, mert ilyen példát mutattak neki, vagy elutasító is lehet a nőkkel szemben mert nincs szüksége olyas valakire aki nem szereti őt. Szerintem ha ilyen helyzetbe kerültél próbáld meg elkülöníteni a szerelmi életedet és az édesanyáddal való kapcsolatodat!Kezdj új életet! Sok sikert neked!
2013. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%

SAJNOS elég nagy rálátásom van erre a témára, mivel én vagyok az, aki "lemászna a műtőasztalról". A válaszok jók, de a KÉRDÉS nem teljesen pontos:

Anyai szeretet nélkül felnőni nem okoz semmit. Magában. Pl. ismertem olyat, aki intézetben volt, nem ismerte az anyját, és teljesen normális élete van.

Az igazi trauma, amikor az anyukád mellett nősz fel, és így nem kapsz szeretetet. Sőt, akár még bánt is… Ilyenkor nem csak a hiányt érzed, hanem azt, hogy NEM ÉRDEMLED MEG a szeretetet. Na ez az igazi trauma.

Jobb lett volna, ha intézetbe adnak. :(

2013. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!