Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölöm, rühellem az anyámat!...

Gyűlölöm, rühellem az anyámat! Hogy menekülhetnék el tőle?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Mióta az eszemet tudom, gyűlölöm az anyámat. Egyszerűen annyira utálom, hogy leköpnék, megkötözném és megveretném azokkal az emberekkel, akik utálják őt! Tehát sokan ütnék, az biztos. Szüleim 5 éves koromban elváltak, azóta anyukámmal élek. Apukám alkoholista, nem sokat törődik velem. Anyám nemrég vesztette el az állását, azóta egyre rosszabb a helyzet. Nővérem lelépett tőlünk, elüldözte anyám. Mióta vele élek folyamatosan ver, szid, kigúnyol és mindenhogy próbálja megkeseríteni az életem... Talán azért, mert az övé ennyire sz.r, azért akarja az enyémet is tönkretenni. Kollégista vagyok, így hál'isten év közben nem kell olyan sokat elviselnem, de most a nyáron borzasztó. Az lesz a vége, hogy vagy őt ölöm meg, vagy magamat. Ugyanolyan falat verő, órákon át bőgő idegbeteg nyomorék lettem, mint ő! És ezt nem akarom. Nagyszüleimmel rossz a viszonyom(ők anyám szülei, ők is majdnem ugyanolyanok). Apám tőlem 150km-re dolgozik, csak hétvégente látom, így hozzá se tudnék költözni, viszont anyámba beleőrülök. Gyűlölöm. Nem mehetek el sehova, se strandra, se semmi. Nem hagy élni. Ha BÁRMIT kérdezek, már üvölt és kiparodizál. Annyira gonosz, hogy hihetetlen. Minden szomszédunkkal összeveszett, mindenkiben csak a rosszat látja, és azt hiszi, hogy őt mindenki bántja. Én ebbe bele fogok halni. Hogy menekülhetnék meg? Hiányoznak a barátaim, onnan, ahol tanulok, a lakhelyemen senki és semmi nincs amire számíthatnék. Kérlek, adjatok tanácsot! Pszichológushoz járhatok szülői engedély nélkül? Úgy érzem az segítene egy picit. Nem merek szólni senkinek arról, amit anyám velem tesz, mert félek amint megtudja, meggyilkol, vagy öngyilkos lesz. És hiába utálom, nem akarom, hogy az én lelkemen száradjon ennek a nőnek a halála. Kérlek, valaki, segítség!
2013. júl. 7. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Nézz magadba elkényeztetett gyerek! Neked semmi se jó, akkor mi a fenének vagy vele, tűnj onnét a pirosba! Tedd magad az asztalra a kenyeredet, ne nyivákolj, mert ilyeneket fel kéne akasztani! Még szépen is írtam, nem?
2013. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen helyzetekben , mindig nehéz a megoldás . Édesanyád biztosan szeret téged , csak az élete olyan rosszul alakult hogy egyfajta pszichés zavar léphetett fel nála , úgy láthatja hogy a sorsa alakulásának az okai a gyerekei lehetnek . Ő az édesanyád , fogadd el amit mond , tűrj . Ha megpróbál megverni menekülj el , ezt az egyet ne engedd soha !


Próbálj úgy viselkedni hogy édesanyád egy kicsit nyugodtabb lehessen , ne követelőzz , majd próbáld vele megbeszélni a dolgokat , de nagyon tapintatosan és finoman !


A gyilkos gondolatokat meg felejtsd el , az élet gyönyörű , minden ember megérdemli az életet .


Ha édesanyáddal végképp nem bírnál szólj apádnak ! Próbáld a segítségét kérni . Ha édesapád sem tud segíteni akkor próbálj a gyámügyhöz fordulni , DE EZT TÉNYLEG CSAK A LEGVÉGSŐ ESETBEN .

2013. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ne hagyd hogy felbosszantson, kezeld úgy mint egy beteg embert, úgy könnyebb lesz.

Valószínűleg az is.

Azért provokál mert látja hogy célba talál, de ha úgy közelítesz felé mint egy ideggyenge észreveszi hogy a kisded játékai nem érnek célt.


Jobb ötletem nincs.

2013. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is az első válqsza a legborzasztóbb dolog, egyébként amásodiknakhak igaza van. Az én anyukámnak is v annak ilyen kitörései
2013. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el diákmunkára, hogy ne kelljen túl sokat otthon lenned. Én legalábbis ezt tenném. Miért nem tudsz apádhoz költözni? Beszélj vele a helyzetről. Ha vele jó a viszonyod és nála jobb lenne, hagyd anyádat a fenébe és költözz apádhoz. 'Ó, hát biztosan szeret az anyukád...' egy nagy frászkarikát! Rengeteg anya nem tudja szeretni a gyerekét. Akit szeretünk, azt nem tudjuk bántalmazni. Menekülj, mert ha sokáig tűröd ezt, beleroppansz. Pszichológushoz fölösleges. Ha környezetet változtatsz, benned is meg fog változni minden. Tapasztalatból beszélek.
2013. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!