Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben? Mit...

Mit tennétek a helyemben? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ez a dolog már régebb óta van kibontakozóban, de már nem tudom elviselni. Mindig az volt a panasza szüleimnek, hogy nem segítek be semmit(17 éves fiú), ezért az lett megbeszélve, hogy naponta 1* rendbe teszem a konyhát. Ez ment is egy darabig, ugyan van, hogy kimarad 1-2* de vannak olyan napok mikor 2* is rám kerülhet a sor. Elismerem eléggé képhez kötött vagyok, mert online játékkal játszom, de annyira nem vészesen hogyha megkérnek valamire azt ne teljesítsem azonnal vagy maximum 10-15 percen belül. Ennek ellenére, hogy a konyha az én "dolgom" (mondjuk nem értem miért lenne az én dolgom úgy hogy gyermek vagyok, ők vállaltak/úgy mint 2 kisebb testvéremet is/, ő házuk) így is kapom a megvetést, megszólogatást, hogy semmit nem csinálok. Reggel és este én látom el élelemmel és vízzel kutyáinkat, de ezt is alapnak veszik, tehát semminek. Most nyárra találtam egy melót, ahol 7 órát dolgozom +2*1.5 óra utazás, tehát 10 órát nem vagyok itthon, ennek ellenére a konyhát direkt rendbe teszem napi 1*, hogy ne kapjak megszólogatást... Ennek ellenére megint megkaptam, hogy nem csinálok sehol semmit, nem mozgok(elég vékony vagyok bármennyit eszem nem marad rajtam, ezért nem látom értelmét). Azért hozzá lett téve, hogy "attól h most az 1* az életben csinálsz valamit nem fog így maradni mert lassan vége a munkának". Én kérek elnézést, hogy csak akkor dolgozom, mikor találok munkát. És ha jövőben találnék, természetesen azt is csinálnám, de állandóan csak a megvetést kapom, hogy nem csinálok sehol semmit...persze a megfelelő hangsúllyal tálalva...tehát ordítoznak velem többnyire. Már találtam munkát is 1 hónapra(tisztára örültem h talán most nem fognak beszólogatni, ellátom napi 1* konyhát h úgy nézzen ki itthon is csinálok valamit/ahogy ők kérték anno/ + 7 kutyánkról is reggel, este én gondoskodok/takarítom őket/tenyésztés céljából vannak/) de egyszerűen ennek ellenére is kapom a leszólást, ocsmárolást h mekkora egy szar alak vagyok. Kérlek segítsetek, mit tegyek :(

2013. júl. 10. 09:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De basszus.. Értsd már meg h azzal nimcs bajom... El is látom tisztességesen... Hanem h soha nem elég nekik semmi és mindig többet akarnak..
2013. júl. 11. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!