Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne ilyenkor anyáékkal...

Mit lehetne ilyenkor anyáékkal csinálni?

Figyelt kérdés

Anya eléggé kiakaszt.


Az a mániája, hogy nem csinálok itthon semmit- nem segítek.


Tegnap: füvet nyírtam, utána a járdáról lesepregettem magam után. Egyből beszólt, hogy az úgy nem jó. /pedig apa se látta, hogy hagytam volna ki füvet meg sepregetés is ok volt/ Utána csináltam tovább utána 5 percet ordított.


Neki kevesebbet kell füvet nyírnia de azért én nem szoktam vágni.


Mániája az, hogy az én szobámba szárítja ruhákat. /egyébként is nehezen férek, de még év közben is mikor tesóm szobájában csak bútorok vannak/ Majd csak az ágy szélére ledobja a ruhákat. Aztán nekem mondja, hogy milyen rumlis a szobám. 3/4 nem is az enyém. Minden szekrény tele van nagy kabátokkal és a társaival a szobámba. Én két polcot osztok be.


A napokban takarítottam a fürdőszobát. Egyből ezt ne így csináld azt ne úgy...


Ma kellett egy papírom és nem találtam. /általában egy helyen vannak azok amik nálam vannak/ Nem volt ott de azért megnéztem máshol is. Utána azon járt az eszem, hogy hova raktam. És megkérdeztem tőle, hogy nem raktátok el? Erre egyből ordítani kezdett, hogy nincs nálam meg úgy volt, hogy elrakod. Pedig nem is emeltem fel a hangom. Utána apa meg csodálkozik, hogy hót ideg vagyok itthon.


Most meg lenne egy buli amibe nem akarnak elengedni. Mert tele lesz drogosokkal biztos. Apa egy ismerőse is ott lesz. Ő is mondta neki, hogy engedjen már mert ez rég nem olyan mint annak idején meg, hogy ő is ott lesz.

2 hetet kellett könyörögnöm és még közel se biztos, hogy elmehetek. Pedig már elmúltam 18. /nálam sokkal fiatalabbak is lesznek ott/


2013. júl. 10. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Gondolom már megpróbáltad megbeszélni velük ezt,ha mégse akkor először is tedd azt.Amúgy költözz el a fenébe és majd észre veszik magukat.
2013. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kelta válasza:
Próbáld megbeszélni velük. Bár őszintén ez sajnos szülői szokás (tisztelet a kivételnek) hogy mindig okosabbak dolgokban. Próbáld meg elengedni a füled mellett elengedni azokat a dolgokat amik nem igazak. Tehát hogy nem csinálsz semmit meg ilyenek
2013. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rékaaaaaaa válasza:
Én a te helyedben még ennyit sem csinálnék, mert akkor tűnik majd fel, hogy mit csináltál, ha ezentúl nem teszed! ;)
2013. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

'költözz el a fenébe '

Jövőre tanulok még. 120 ból nem lehet elköltözni...

Egyébként anya akkor is ordít. Ma is bejön, hogy pakoljak össze. És elkezdett pakolni a szobámba. Mondom, hogy hagyja. De azért csinálja. Utána kiment. Elkezdek pakolni. /80% a polcokon meg a szerkénybe mind az ő cuccaik/ Utána kimegyek, hogy elpakoltam. Rá se nézett de még nincs kész.

2013. júl. 11. 11:12
 6/6 anonim válasza:
Csak vannak rokonaid akikhez eltudsz költözni:)
2013. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!