Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom gyerekei 18 és 13...

A barátom gyerekei 18 és 13 évesek egyszerűen utálnak. Mit tegyek, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 16:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy utálnak szerintem elfogadható, ha miattad hagyta ott az apjuk a családot!

és te hány éves vagy?

Már csak azért kérdem, mert ha olyan 20-25 körül, akkor ne csodálkozz, hogy nem tisztelnek!

2013. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, te hány éves vagy?

Én 24 évesen elvből nem jönnék össze olyan palival, aki az apám lehetne, ill. gyerekei is vannak... Ahhoz képest győzöm őket levakarni magamról, mert állandóan bepróbálkoznak. Én PÁRkapcsolatot szeretnék, ami 2 emberről szól. Lehet lepontozni, nekem ez a véleményem.

2013. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én csak annyámmal élek.egyszer egy hülye pasiért mindent megtett.állandóan a nagyszüleimnél voltam.szinte ott laktam.anya nem foglalkozott velem.aztán mégráadásul a pasas egyszer a szemem láttára ütötte meg anyumat.gyűlöltem a fickót.egyszer éreztettem is vele ugyanis vett nekem szülinapi ajándékot és úgy ahogy volt a földhöz vágtam.és még anyu engenm szidott le mert hogy a pasija "szeretetből" vette nekem.amikor szakítottak anya is belátta hogy nekem tett rosszat ezzel.nem kell nekem pót szülő.és is csak az igazit szeretem úgyhogy megértem a gyerekeit a fickónak.én se szeretem az új pótszülőket:(
2013. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!