Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Így normális? Ha a szülő a 30...

Így normális? Ha a szülő a 30 éves gyerekével ordít.

Figyelt kérdés
Kényszerűségből otthon lakik,de fizeti a rezsit,a teljes villanyt,nemcsak részarányosan. A szülő éjszakánként mégis rendszeresen beront hozzá kvaanyázva,hogy takarodjon aludni,mert azt 'senki nem engedné meg neki,hogy éjjel fent legyen'.
2013. júl. 17. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
mert mit csinálsz éjjel?ha nem hagyod őket aludni,akkor jogos...
2013. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én. Kislámpánál,fülhallgatóval netezés,filmnézés megy.
2013. júl. 17. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Akkor honnan tudja,hogy ébren vagy még,ha te akkora csendben vagy?Kétlem,hogy fogja magát az éjszaka közepén és átmegy üvölteni...
2013. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megírtam,hogy nem én. Egyik haverom mesélte,idegileg kivan. Onnan tudja,hogy egymásból nyílik a két szoba,több szoba nincs. Az a minimális kislámpa átszűrödhet,mert a laptop nem,az befelé van fordítva,meg kisméretű is. Haverom nem bír a szülőkkel egyszerre aludni menni minden nap,más az életritmusuk.
2013. júl. 17. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Költözzön el.Ha bírja fizetni a teljes villanyt meg beszáll a rezsibe,akkor tudna találni olcsóbb albit...
2013. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!