Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz ha egy 26 éves fiú gyerek...

Gáz ha egy 26 éves fiú gyerek Bodrinak, meg különböző beceneveken szólítja az apját poénból? És eleve, tiszteletlenül poénkodik a szüleivel, főleg az apjával?

Figyelt kérdés
Haveromról van szó.Nagyon szigorúan nevelték de ahogy elérte a kamaszkort a szigor átcsapott az ellenkezőjébe.Túlzottan engedékenyek voltak vele, illetve már nem hatott rá a szülői szigor.Sokszor elképedek micsoda viccelődéseket enged meg az apjával :D Pl. lekamerázza nagydolog közben a vécén,vagy bemegy hozzá a vécébe beszélgetni vele és közben röhög ahogy az apja szidja.Imitálja ahogy megveri az apját vagy lebírkózza, bántalmazás persze nincs csak játszik.És ezt mulatságosnak tartja.Mindezt sokszor a barátnője előtt, hogy bemutassa ő milyen laza gyerek :D Meg előttem is :D Én ezért is szeretek hozzájuk járni mert ezeken mindig jókat lehet röhögni.De mégis, szerintem ez nem természetes.Mi lehet ennek az oka?
2013. júl. 18. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon gáz. Egyáltalán nem normális - mint ahogy az sem, hogy te ezt szuperviccesnek találod.

Nemcsak azért kell megadni valakinek a tiszteletet, mert az anyád/apád, hanem azért is, mert ember.

Gondolj arra, te hogyan éreznéd magad, ha valaki ugyanezt csinálná veled.

2013. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért tartom hihetetlenül viccesnek mert az apja sokszor röhög az idióta fián ahogy én is XD Pláne azon, hogy akkor van elemében mikor eljön a barátnője XDDDD Azt hiszi ezzel ő lesz a laza gyerek :D Baromja XDDDD A videógyűjteménye viszi a pálmát :D A gépén külön mappa van az apja szarós videóihoz XDD
2013. júl. 18. 13:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És a "gyerek" 26 éves? Az kemény, a viselkedése alapján max 15 -re saccoltam volna. Hát idióta, és kész. A csaja is igen magas szinten lehet agyilag. Ha meg az apja is viccesnek tartja, akkor végül is nincs is probléma. Majd szól, ha nem tetszik neki. Én mondjuk egy ilyennel biztos nem lennék, de hát a nők oldalán is vannak hülyék.
2013. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Norandi ***** válasza:
nekem elég ellentmondásos vagy. Hol viccesnek tartod, hol lebarmozod. Most tetszik, vagy nem????
2013. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rohadtul vicces az esetek 90%-ban.És hát barom, hogyne lenne barom-jó értelemben- egy ilyen ütődött? :D Büszkén mutogatja a gépén a videókat és egy délután végig kellett hogy mozizzuk az apja szarás videóit bámulva mert ő ezekre annyira büszke XD Mintha az életművét mutogatná.Miért lett ilyen?Számomra ez azért meredek de vicces :DDD
2013. júl. 18. 13:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a vicces helyett a gügye jut eszembe.
2013. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Amado atya ***** válasza:
53%

Hát én az apa helyében a gyerek első ilyesmi megmozdulása után akkora pofont dörgöltem volna le, hogy eltörik az orra.

Nem bunkóságból, csak jófejségből, hogy érezze a törődést a kis k*cs*g.

2013. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
ez jó, nagyon nagy állat, és szerencsés, hogy ilyen jó apja van, hogy tűri, nem olyan mint a 7es válaszoló
2013. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez beteg:D Nem írtad el véletlenül azt a 26-ot 6 helyett?:D
2013. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy 26 éves fiú már férfi, nem csinál ilyesmit.

Normális apa meg nem tűrne el ilyesmit.

Kizárt dolognak tartom, hogy ma Magyarországon ennyire elmebeteg család létezne.

2013. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!