Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz ha egy 26 éves fiú gyerek...

Gáz ha egy 26 éves fiú gyerek Bodrinak, meg különböző beceneveken szólítja az apját poénból? És eleve, tiszteletlenül poénkodik a szüleivel, főleg az apjával?

Figyelt kérdés
Haveromról van szó.Nagyon szigorúan nevelték de ahogy elérte a kamaszkort a szigor átcsapott az ellenkezőjébe.Túlzottan engedékenyek voltak vele, illetve már nem hatott rá a szülői szigor.Sokszor elképedek micsoda viccelődéseket enged meg az apjával :D Pl. lekamerázza nagydolog közben a vécén,vagy bemegy hozzá a vécébe beszélgetni vele és közben röhög ahogy az apja szidja.Imitálja ahogy megveri az apját vagy lebírkózza, bántalmazás persze nincs csak játszik.És ezt mulatságosnak tartja.Mindezt sokszor a barátnője előtt, hogy bemutassa ő milyen laza gyerek :D Meg előttem is :D Én ezért is szeretek hozzájuk járni mert ezeken mindig jókat lehet röhögni.De mégis, szerintem ez nem természetes.Mi lehet ennek az oka?
2013. júl. 18. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát ez vicces! :) nem értem mi vele a baj.. ha az apja elviseli meg még nevet is rajta akkor hol a probléma? a gáz akkor van ha a kedves apuka besokall és lekever egy maflást a gyereknek.. :) amíg ez nincs addig nincs baj.. :D

De én momentán nem lennék kíváncsi a haverom faterjára szarás közben... D:

2013. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!