Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhat ilyet egy anya?...

Hogy mondhat ilyet egy anya? Van közületek olyan akinek hasonló problémája van az anyjával?

Figyelt kérdés
Már régóta nem beszélek anyámmal, ugyanis elhagyott, volt egy időszak mikor megpróbáltam vele kibékülni, de nem élt a lehetőséggel. Most meg olyanokat terjeszt rólam hogy én csak azért vagyok a barátommal mert eltart, és nem szerelemből, mert ha 11 év van köztünk akkor én biztosan nem szerethetem őt szerelemmel. Pedig ez nem így van, nagyon szeretem a páromat és bármit megtennék érte. Tudom, nem kellene ilyesmivel foglalkoznom, és már megszokhattam volna tőle hogy ilyen rosszindulatú, de nagyon fáj amiket rólam terjeszt, miért baj az neki ha én boldog vagyok a párommal?
2013. júl. 18. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
azt hozzátenném, én 20/L párom 31
2013. júl. 18. 18:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs problémám. Ez általában akkor szokott így lenni, ha az anya nem kedveli a gyermeke élettársát. Vagy lehet, neki nem adatott meg az életben, hogy boldog legyen. Ezt csak mondom, te tudod, mi volt a családodban, édesanyád, és édesapád szerette-e egymást. Sajnálom.
2013. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakits meg vele minden kapcsolatot,tapasztalatból tudom hogy az ilyesmin csak ez segit..az én anyám azt mondta nekem mikor 17 voltam hogy azért eszek sokat hogy őt ezzel idegesitsem :D pedig annyit ettem mint más gyerek s volt mit a tejbe apritani..de örökké gonosz volt velem ezért kizártam az életemből,ennyi :)
2013. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most úgy őszintén, számít valamit is, hogy mit terjeszt rólad? Rosszindulatú ember, ráadásul gondolom unatkozik, ezért azután ilyen ostobaságokon töri az agyát.
2013. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Amikor az embernek a saját anyja ilyen, akkor nagyon is számít... az én anyám is elviselhetetlen, de ez nem olyan egyszerű, hogy megszakítjuk a kapcsolatot és kész, mert mindig ott van a tudat, hogy "de hát ő az anyám"...
2013. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg letojni. Ez az egyetlen dolog, amit momentán tehátsz.
2013. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő,kinek mennyire egyszerü megszakitani vele a kapcsolatot..bennem nem volt ez az "dehát ő az anyám ergo élete(m) végéig xopni fogok tőle" érzés,mert nem hiszem hogy bárki gonoszkodásán én némán kellene tűrjem..s ugyanigy bárkit kizárok az életemből akiben több bosszuságom van mint örömöm..egy nyugodt életet akarok magamnak.
2013. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!