Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim sosem öleltek meg,...

A szüleim sosem öleltek meg, sosem mondták, hogy szeretnek.20 éves nő vagyok és most is sokszor sírok ezért. Hogy lehetnék túl ezen?

Figyelt kérdés
Eddig sosem alakult ki normális párkapcsolatom, sexuális kapcsolatom 4 jóval idősebb férfival volt eddig csak, mind kihasznált.. már megbántam, de akkor iszonyúan vágytam arra, hogy valaki megöleljen, valaki elismerjen, valaki rám figyeljen. Apám rengeteget dolgozik, nagyon jól élünk, irigykednek is rám emiatt a kortársak. De mindeközben nagyon haragszom is, hogy sosem kaptam meg "alap" dolgokat a szüleimtől...olyanokat, amiket nem lehet bepótolnii. és nem akarom azt a pénzt megkapni, amiért én ezeket a dolgokat nem kaphattam meg.
2013. júl. 23. 23:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
szeretném, ha az életem megváltozna...elmúlna ez a hiány éslenne egy harmonikus párkapcsolatom..rendbe hoznám a tanulmányaimat stb. azt hiszem ebből kéne kiindulnom. bocsánat,h rosszul fogalmazok épp, csak most is sírok.
2013. júl. 23. 23:33
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk sem volt ez hagyomány és mégsem sírok emiatt, mert ugyanúgy megkaptam a szeretetet amit igényeltem. A párommal ölelkezünk meg mondjuk egymásnak a szeretleket de az megint más.

Én is nő vagyok, de egyszerűen én éreztem a dolgot azért nem igényeltem ezt mert tudtam hogy úgy is szeretnek.

2013. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szeretet hiányom van nagyon. Nekem se mondták soha hogy szeretnek és sosem öleltek meg.De attol még biztos szeretnek és téged is szeretnek a szüleid,csak nem tudják kimutatni.Majd biztos találsz valakit aki igazán szeret és betölti ezt az ürességet :)
2013. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csak nem olyantól szeretném, akivel lefekszek, stb. az más. meg feltétlen nélküli szeretetet szeretnék - és én nem érzem azt, h ők tudnának igazán szeretni
2013. júl. 23. 23:44
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk se mennek az ilyen érzelmes dolgok. Van ilyen. Na de ezért sírni?! Nem 20 éves nő vagy, hanem 20 éves kislány... Sírni, rinyálni, másokat hibáztatni megy. Inkább tegyél valamit magadért, változtasd meg az életed.
2013. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Engem sem öleltek meg a szüleim és sose mondták hogy szeretnek. Köszönős puszit is csak akkor adunk egymásnak ha gratulálunk szülinaphoz vagy ilyesmi, vagy valaki sokáig távol lesz. Attól még én mindig éreztem hogy szeretnek, megbeszéljük a dolgokat, meg hasonlók.

Nekem régóta nincs párom és csak 1 sráccal feküdtem le eddig, mégse anyumékat hibáztatom ezért. Van amikor már nem lehet a szülőket hibáztatni a saját dolgaink kudarcáért, ez van.

22/L

2013. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor probáld alakitani a kapcsolatod a szüleiddel, csináljatok közös programot mondd neki hogy szereted öleld meg stb
2013. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Próbáltál nyitni a szüleid felé?Nem hiszem,hogy nem szeretnének,de ezt érezned kellene.
2013. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
24%

A Szeretlek-et nem is kell kimondani.

Bőven elég azt kisugározni.

A kutyám se mondta nekem, hogy szeretlek gazdikám, de szeretetét annyira sugározta felém, hogy ahhoz kétség nem férehetett.

A másik pedig: Mindenki pontosan annyi szeretetet kap a környezetéből, amennyit ő maga a környezete felé kisugárzott! EZ A SZERETET TÖRVÉNYE!

2013. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

elég furcsa lenne, h most hirtelen megölelem őket, mivel ez még sosem történt meg. nem akarok a senkit sem hibáztatni, tanácsokat kérnék, mit csináljak, h ne egyen apakomplexusom és hogyan tudjam ezt az űrt - ha nem is tőlük, de valahonnan máshonnan betölteni. Volt már, h idősebb férfival kialakult egy ilyen apa-lánya kapcsolatom, de nem lett jó a vége.


Én ezeknek a végét akarom, de aki nem tudja, nem élte át, nem olyan típus, akinek ez ennyire hiányzik, nem hiszem, hogy meg tudja érteni, hogy ez nekem mennyire hiányzik -és zavar, h 15-30 évvel idősebb férfiakba szeretek bele, igen, zavar. Szóval légyszi, nem kellenek a beszólogatások, változtatni akarok, azért kérdeztem.


Tud valaki vmi csoportot, könyvet, filmet, vmit, ami erről szól és segítene a témában? Nincs vki, akivel ugyanez volt (, h. pl. rettenetesen hiányzott, h úgy szeressen egy férfi, h ne akarjon megdugni stb. vagy van?Jó lenne vkivel beszélni erről, aki hasonlóban van.


Értem én, hogy nem a világ legnagyobb problémája, de mégis megkeseríti az életemet, és nem annyira könnyű úgy felnőni, h nem kapsz semmi szeretetet..és nem annyira könnyű, h dolgozd fel -mert ezt kérdem, hogyan?

2013. júl. 24. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!