Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem képes kiállni a...

Miért nem képes kiállni a kocsival? Direkt idegesíteni akar?

Figyelt kérdés

Apám nem szeret engem, csak elém rak pénzt, hogy mégcsak hozzá se szóljak.

5 napja kérlelem, hogy álljon ki legyen szíves a kocsival, mert kell az állatomnak széna. 3 napja már az a kevés szénája sincs, pedig az étrendjének 70%-ának a széna kell lennie... És ebből komoly bajai lehetnek..


És mégsem áll ki, így meg nem tudok odaférni a szénához.

Mit tegyek? Csak ő tud vezetni a családban...


2013. júl. 30. 20:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
komolyan sajnállak úgy segítenék neked!! :)
2013. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Nekem van jogsim,kiállok neked meg vissza,ha Budapesti vagy.
2013. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Elég vicces lenne, ha egy ismeretlen kiállna 1 percre, aztán vissza :D Köszi, de nem BP-i vagyok.

Vidéki, ezért kb 1,5 óra buszozás a kisállatkereskedésig.

2013. júl. 30. 22:08
 24/31 anonim ***** válasza:
Oké,így belegondolva tényleg vicces,de nyilván oda is adhattam volna arra az időre neked a saját jogsimat,személyimet :D meg ott parkoltam volna le előtettek,de okés,remélem megoldódik a bajod,aztán vigyázz a varrataidra.
2013. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd meg azt az 1 barátodat, hogy másszon át a kocsin, ő biztos képes rá. Amúgy én még életemben nem láttam annyira kicsi garázst, amibe éppen egy autó fér be, és nincs körben körülötte 10 centi, hogy még ha falhoz simulva is, de el lehessen járkálni mellette. Nekünk is kicsi volt a garázs, ahhoz, hogy a vezető ki tudjon szállni a másik falra rá kellett állni teljesen, de a másik oldalon ha szűkösen is, de lehetett járkálni. Nem tudom elképzelni a garázsotokat, de ez már az én bajom, nem vagyok elég vizuális. Vagy kérd meg édesanyádat, hogy menjen el a kisállatkereskedésbe. Vagy ő is tojik a fejedre? Szép család lehettek. Azzal meg aki azt írta, hogy "az apák már csak ilyenek", ne foglalkozz. Ez ne rettentsen el a későbbi családalapítástól. Az én apám a csillagokat is lehozná az égről nekem, ha megkérném rá. Főleg, ha fizikailag nem lennék jó állapotba, akkor mindent megcsinálna értem/helyettem. Amúgy pont a garázsból kiállás nálunk is játszott egy ideig, a már említett szűk garázsból friss jogsival nem mertem kiállni, de mi csak télen használtuk, így az első télen minden alkalommal amikor mentem valahova (kb. minden nap) a szüleim álltak ki és be helyettem, mert nem mertem, és mondtam, hogy nem vállalom a felelősséget, ha lehorzsolom a kocsi oldalát. Na mindegy, eltértem a témától, de a lehetséges opciókat leírtam. Kérd meg édesanyád, hogy menjen el helyetted boltba, vagy legalábbis menjen veled, ha rosszul lennél, vagy elfáradnál, legyen aki támogat, vagy a haverod mássza meg a kocsit.
2013. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha Sopron közelében laksz, akkor segítek. Kiállni sajnos nem tudok, mert nincs jogsim, de veszek neked szénát és elviszem neked.
2013. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kérd meg azt a barátodat, hogy hozzon neked szénát vagy másszon át ő a kocsin. Esetleg csöngess be az összes szomszédodhoz, hogy nincs-e esetleg szénájuk, mert műtöttek és apád nem hajlandó odébb állni a kocsival. Egyébként ha szedsz füvet is kiszárítod az is bőven jó, mivel az a széna:). Csak vigyázz, hogy olyan helyről szedd, ahova biztos nem pisilt kutya vagy macska.
2013. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Vagy még ki se kell szárítanod ha nem vizes, igazából nyáron a szénát lehet helyettesíteni fűvel is.
2013. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ha az Alföldön laksz, viszek szénát!

Akinek lova, tehene van, azoknál már van otthon széna, mert elkezdték már hazavinni. Ha nem tudod, kinek van, menj el a piacra, és aki tejet árul, annak biztosan van.

Ne utazgass még messzire.

Kérj inkább a környéken valakitől. Én biztos adnék..

2013. júl. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
7%

Akkor kérj meg valakit, hogy hozzon a boltból kaját az állatodnak.

Ne hisztizz már a semmin!

2013. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!