Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem képes kiállni a...

Miért nem képes kiállni a kocsival? Direkt idegesíteni akar?

Figyelt kérdés

Apám nem szeret engem, csak elém rak pénzt, hogy mégcsak hozzá se szóljak.

5 napja kérlelem, hogy álljon ki legyen szíves a kocsival, mert kell az állatomnak széna. 3 napja már az a kevés szénája sincs, pedig az étrendjének 70%-ának a széna kell lennie... És ebből komoly bajai lehetnek..


És mégsem áll ki, így meg nem tudok odaférni a szénához.

Mit tegyek? Csak ő tud vezetni a családban...


2013. júl. 30. 20:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
7%
Na várj, ott van a széna a garázsban? Akkor meg odamész és kiveszel belőle. Ne hisztizz már feleslegesen!!!!!
2013. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
De nem érted, hogy nem férek hozzá, mert ott áll a kocsi?? Pont akkora a garázs, mint a kocsi, a vezetői ülésről is csak azért lehet kiszállni, mert ott van a garázs ajtaja.
2013. júl. 30. 21:18
 13/31 anonim ***** válasza:

Bálát szét tudod szedni, nincs annyira összepréselve. Kötelet elvágod, és tudsz kihozni úgy is, megbontva. Már ha beférsz egyáltalán. Ha most műtöttek, nem kéne bálát emelgetned. Legalábbis nekem nehéz volt, gyakorlott bálabontó vagyok.

Állj felé azzal a rohadt kulccsal, amíg meg nem mozdul!!!!

2013. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem kell az egész bála, csak egy kisebb mennyiséget szoktam kiszedni, kb 1 hónapra elegendőt.

Nem érdekli, ha odamegyek, ha hozzászólok... Csak nyűg vagyok neki, kiskorom óta tudom.

2013. júl. 30. 21:20
 15/31 anonim ***** válasza:
76%
nyilván akik itt okoskodnak nincs a környezetükben elviselhetetlen lehetetlen ember akikre szép szó,emberség és értelem nem hat!!Kedves kérdező megértelek az ilyen emberekkel sok mindent nem tudsz kezdeni,még ha véleményedet is elmondod mert csak magukkal vannak elfoglalva ,a pasik meg külön állatfaj aminek akkora az egója hogy kinyomja a házat... az ötven-hatvan felettiek a legrosszabbak főleg akik önzőek tudnék mesélni én is az apámról,és a férfiakról!Egyet tudok tanácsolni kerüld el a legmesszebb velük a beszélgetést súrlódást vagy beszélj anyuddal,valakivel aki tud rá hatni sok sikert!
2013. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is a bála bontást javasoltam, de akkor ez nem megy.

Baszus, de lusta apád van!!

Kérj valakitől egy kosár szénát.

Ha ez sem, akkor ajánld fel, kiállsz te az autóval. Kulccsal a kezedben indulj kifelé, majd rohan utánad.

Mond neki, éhezik az állatod, ne legyen már ilyen szívtelen.

Már annyi tippet adtam. Hülye szülőkkel nehéz...:(

2013. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Megpróbálok átmászni a kocsin, hátha...
2013. júl. 30. 21:30
 18/31 anonim ***** válasza:
80%

Próbáld meg azt!

Írd meg, sikerült-e!

2013. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Inkább ne mássz át. Kérd meg anyád, hogy segítsen neked. Ő mit mondott?
2013. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Nem sikerült, fel sem tudtam rá mászni, mert fájnak a hegeim -.-


Anya nem szól bele, ki akar maradni belőle. Pedig őt is nyaggatom vele..


Na de holnap hátha a buszmegállónál tovább jutok

2013. júl. 30. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!