Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értik meg, hogy nem...

Miért nem értik meg, hogy nem akarok velül menni?

Figyelt kérdés

Van egy betegségem, vagy csak esztétikai betegség.. Mindegy nem tudom már mi az, de a lényeg, hogy nem szoktam nyilvánosan fürdeni miatta. Tegnap el is mondtam szüleimnek, hogy nem megyek, és úgy látszott beletörödtek, de most anyum jött és engem is felkeltet Mondta, hogy törölközöt meg fürdögatyát keressem meg. Mondtam h egyrészt már vagy egy éve nincs fürdögatyám, másrészt meg nem akarok menni. Erre kiment, majd egy per mulva visszajött, és rakott le 5 rövidgatyát hogy ezeket majd tudom használni fürdésre, és kiment..

De miért nem érti meg, hogy nem akarok menni...vagy akkor csak fogadja el, hogy nem fürdök... épp elég hogy bátyám megint b*sztatni fog...


18\f


2013. aug. 1. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Én sem értem, szerintem szólj anyukádnak, hogy ha a bátyád csesztetni fog, azonnal eljössz. Tesód értelmi szintjét pedig nem ecsetelném.
2013. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eljönni nem nagyon tudnék mert a Balatonra megyünk.
2013. aug. 1. 08:54
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Anonim az oldal, nyugodtan elárulhatod a konkrét problémádat is!


Lehet, hogy ők úgy tartják, csak hiszti, a bajod nem komoly... és éppen ezért nem akarják, hogy egy semmiség miatt örök életedre bezárkózz és lemondj a strandolásról.

2013. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

18éves vagy.

Kijelented, hogy nem mész.

Probléma megoldva...

2013. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Anyukád kontroll-harcot játszik, ráadásul ritka szemét módon: úgy tesz, mint aki tudomásul veszi az akaratodat, és utána erőszakosan nyomja újra a magáét. Kijelenti, hogy "ezt vezsed fel". Hát nem. Te nem kétéves vagy. Megmondtad, hogy nem mégy velük, és pont. Mondtad, szóltál előre, vegyék tudomásul az akaratodat. Ilyen egyszerű.


A bátyád ba..tatásait pedig le kell tudni rendezni magadnak. 18 éves vagy, a bátyád maximum testi felépítésben lehet erősebb, mint te, amit fiútestvéreknél elég jól be lehet hozni, mert ritka, hogy az egyik kölyök 190/130 kg-s élőállat legyen, a másik pedig 160/50 kg. (Ha ez a helyzet, akkor íratkozz be valamelyik keleti harcművészeti ágat tanulni, vékony embernek különösen ajánlott az aikido).


Namármost: FEJBEN kell eldönteni, hogy a tesó nem az a valamikori "nagytesó", hanem csak egy kis görény, aki momentán pár évvel idősebb nálad és a meccset eszerint lezavarni. Detronizációnak szokták elegánsan hívni, de van rá egyszerűbb magyarázat is: helyre kell tenni az erőviszonyokat. Ha ő ba..tat, akkor te őt vissza. ne legyél nyuszi, hanem állj a sarkadra!

2013. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Akkor jobban megértenénk téged, és talán jobb tanácsokat tudnánk adni erre a helyzetre, hogy hogyan szereld le édesanyádat.
2013. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a nagy probléma? Lehet,hogy nem is durva,csak te találod annak.
2013. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom azt szeretné, hogy ne zárkózz be egész életedre. Nem tudom, mi a betegséged, de lényegtelen is. Aki szeret, az azzal együtt fogad el téged. Aki meg nem, az nem számít.

Öltözz fel, menj el velük a Balcsira, tedd be a fürdőgatyát. Aztán ha nem akarsz, nem öltözöl át.

2013. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy ki fogadja el, és ki nem, ha Ő NEM FOGADJA EL SAJÁT MAGÁT, akkor szeretheti az egész világ is, őt nem érdekli.
2013. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ez igaz.

Egyébként egy ilyen gynecomastia szerű dolog, csak pl, ha most beírjátok google-be, akkor nem annyira súlyos a dolog,mint a képeken, és volt aki látta, és semmi különöset nem látott benne, volt aki kinevetett, de pl. orvos is elküldött egy ilyen vizsgálatra,.

2013. aug. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!