Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy babaneveken gondolkodom és babakocsikat nézegetek a neten miközben nem akarok gyereket mert egy kisbaba nyűgős, tisztába kell tenni stb? Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy ambivalencia. Még te sem vagy tisztában az akaratoddal.
2013. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Megfelelő pár van?Körülmények milyenek?Mert ha minden adott,lehet szíved mélyén kezdesz vágyni egy babára.
2013. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ki tudja..talán nem adottak a körülmények,de mégis vágyik már rá.

Csak nyíltan nem mondja ezt így ki.

Épp a körülmények miatt.

2013. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. A párkapcsolatomról inkább ne beszéljünk.
2013. júl. 22. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is nézegetem a neveket :) szeretnék is meg nem is, eddig szerettem volna,de párom nem nagyon, most ő kezdte mondogatni a dolgot, tuti ezért ijedtem meg. :/ de nekünk még az anyagiak nem engedik. Szerintem tök normális, hogy ilyen dolgokon jár az eszünk.


23/l

2013. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

24 évesen ha az akkori pasim felhozta a gyerek témát, hárítottam, és még csak hallani sem akartam róla, se házasság, se gyerek.

Nem sokkal később kihajítottam a pasit és rá egy hétre megismertem a férjemet! :)

26 évesen szültem! Szóval ezek a dolgok akár ilyen gyorsan is változhatnak!

Nekem a pár személye volt az, ami meghatározó volt a gyerekvállalásban!

2013. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem akarok gyereket mégis van kedvenc babanevem. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Ezek érdekes dolgok, de nem egyenlőek azzal, hogy a gyerekre vágysz. Az nem annyiból áll, hogy nevet választasz neki, és a többi részét hátam közepére sem kívánnám.
2013. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz így veled, tök normális amit csinálsz :) Ez csak az anyai ösztön "szárnypróbálgatása" szerintem. Egy kicsit eljátszol a gondolattal, aztán visszazökkensz a valóságba. Később újra előjön valami szösszenet, aztán megint vissza valóság. A szünetek hol nagyobbak, hol kisebbek lesznek, míg végül teljesen ki nem forr benned, hogy anya szeretnél lenni. Ezt minden nő megéli, van akinél pikkpakk jön, van akinek évekig eltart a fejlődés. Szóval minden rendben van :)
2013. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!