Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Epegörcsöm volt, a szüleim...

Epegörcsöm volt, a szüleim engem hibáztattak. Miért?

Figyelt kérdés

Lassan 3. hete minden este epegörcsöm van. 5-6 körül kezdődik, és hajnalban már szinte elájulok, annyira kimerülök a fájdalomtól. Ma éjjel annyira fájt, hogy sikítottam, pedig bementem az ügyeletre, kaptam szurit, bevettem 12 gyógyszert.

Pénteken voltam sebésznél, a műtétem szeptember 4-én lesz, addig el kell viselnem ezt.


Szóval anyáék felkeltek arra, hogy éjjel elmentem itthonról, hazajöttem, aztán meg hogy sikítottam, meg bőgtem... Aztán még üvöltöztek is velem, hogy miért nem hagyom őket aludni...

Mintha én nem lennék hulla fáradt.. 4 óránál előbb egyszer sem tudtam még elaludni, és itthon 8-kor már anya porszívózik, meg beszélget a barátnőjével, röhögcsélnek... A kutyák a szomszédban ugatnak folyamatosan, építkeznek 2 házzal arrébb... Hiába mondtam anyáéknak, hogy én is ki vagyok készülve, nem érdekli őket...


MIÉRT????


2013. aug. 6. 13:34
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Szerintük csak hiszti
2013. aug. 6. 13:47
 12/45 anonim ***** válasza:
77%
Addig is, míg nem jön el a műtét ideje, próbálkozz a fekete retekkel, ha hozzá lehet még jutni, nagyon jól oldja az epeköveket,ha rendszeresen fogyasztod. Lehet hogy attól még szükséges lesz a műtét, de ki tudja, talán enyhíti a bajodat.Ártani minden esetre nem fog.Ismerek olyanokat, akiknek bevált.
2013. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Már hogy ne lenne szükséges a műtét, mikor tele van kövekkel?

Retkeket meg nem fogok enni, nem ez volt a kérdésem

2013. aug. 6. 13:51
 14/45 anonim ***** válasza:
54%

Nekem évekig volt epekövem, szenvedtem vele rendesen úgyhogy tudom milyen de nem voltak ilyenek velem, anyámnak is fájt már, apámnak meg köve is volt mint nekem.

Nagyon bolondok a szüleid látszik nem tudják milyen, tőlem a doki kérdezte hogy fájt-e már olyan K*R*ÁRA hogy falat kaparom :D Apámnak először azt hitték szívroham aztán kiderült hogy kövek, és össze is estem egyszer miatta, éjszakákat nem aludtam csak ültem mnt a f**z aztán ülve aludtam 10 perceket.

2013. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
54%
Mert tudatlanok, buták.
2013. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
66%

"Retkeket meg nem fogok enni, nem ez volt a kérdésem"


Nem veszed észre, hogy itt mindenki neked akar segíteni? Az is aki a retket ajánlotta. Ne legyél már gyagya...

2013. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj kérdező, hogy leragadok ezen a 3 hetes várakozáson, de az írtad, hogy 3 hete van epegörcsöd, és múlt pénteken voltál sebésznél. Akkor az 2,5 hét várakozás.

Lehet, hogy előbb is voltál orvosnál, de azt nem írtad.

Szóval ne rám legyél mérges, hogy én miért hiszem azt, hogy te ennyit vártál. Te fogalmaztad meg így.

2013. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

#16, nyugi, #5,7 vagyok, én is csak segíteni akartam neki...

De van, akin nem lehet.

Lehet, hogy csak azt várja, hogy a szüleit szidjuk.

2013. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
80%

Akkor nem eszel retket, ba.szki!Csak adtam egy jó ötletet, amivel esetleg a műtétet is megelőzhetnéd.Természetesen nem kötelező.De értelmes ember a jó tanácsot inkább megköszöni.

Lehet, hogy a szüleid segítő szándékához, jó tanácsaihoz is így állsz?Ha igen, akkor nem csodálkozom, ha így bánnak veled!

2013. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
21%
Kedves utolsó, látszik, hogy fogalmad sincs az epekőről és a műtétről. Ha epeköve van, és ilyen görcsei, akkor ELKERÜLHETETLEN a műtét!
2013. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!