Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Epegörcsöm volt, a szüleim...

Epegörcsöm volt, a szüleim engem hibáztattak. Miért?

Figyelt kérdés

Lassan 3. hete minden este epegörcsöm van. 5-6 körül kezdődik, és hajnalban már szinte elájulok, annyira kimerülök a fájdalomtól. Ma éjjel annyira fájt, hogy sikítottam, pedig bementem az ügyeletre, kaptam szurit, bevettem 12 gyógyszert.

Pénteken voltam sebésznél, a műtétem szeptember 4-én lesz, addig el kell viselnem ezt.


Szóval anyáék felkeltek arra, hogy éjjel elmentem itthonról, hazajöttem, aztán meg hogy sikítottam, meg bőgtem... Aztán még üvöltöztek is velem, hogy miért nem hagyom őket aludni...

Mintha én nem lennék hulla fáradt.. 4 óránál előbb egyszer sem tudtam még elaludni, és itthon 8-kor már anya porszívózik, meg beszélget a barátnőjével, röhögcsélnek... A kutyák a szomszédban ugatnak folyamatosan, építkeznek 2 házzal arrébb... Hiába mondtam anyáéknak, hogy én is ki vagyok készülve, nem érdekli őket...


MIÉRT????


2013. aug. 6. 13:34
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Én szóba sem állnék ezek után a szüleimmel. Gusztustalanok, már bocs. A műtétig meg kitartást, jobbat itt nem nagyon lehet mondani...
2013. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem is azt írta a 76%-os, hogy nem kell majd a műtét, csak egy tanácsot adott, hogy addigis mivel enyhítse a fájdalmát a kérdező.

Lehet én vagyok naiv, de a kedves szavakat próbálom megköszönni, örülni neki. A kérdező ehelyett ráförmedt... akkor szenvedjen. vagy nem tanács kell, hanem a szüleit kell oltogatnunk? Vagy mit vársz kérdező?

2013. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Amúgy tegyél meleg vizes palackot oda, ahol fáj, az nekem mindig segített, ha görcsölt a hasam.
2013. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
"Csak adtam egy jó ötletet, amivel esetleg a műtétet is megelőzhetnéd"
2013. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
64%

Szuper a kérdésed! Esküszöm, majdnem bevettem. De a feketereteknél megint elárultad magad. Elég jól bírtad:) A múltkori rákbetegséged után egészen sokáig nem tettél fel kamukérdést betegséggel kapcsolatban.


De kutyából nem lesz szalonna....megint lebuktál.

2013. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Most miért baj, hogy nem fogok undorító retkeket enni? Gyűlölöm a zöldségeket, mindet! Képtelen vagyok enni belőlük, pedig próbáltam már sokszor, mert vashiányom van ettől. De egyszerűen egy paradicsomot nem tudok megkóstolni, nemhogy retket, aminek még a neve is koszosan hangzik számomra.


Nem tudom, milyen rákbeteges kérdésről beszélsz, sose voltam rákbeteg, és ez az első kérdésem ezen az oldalon, emiatt regisztráltam ide.

2013. aug. 6. 14:11
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell lehurrognod azt, aki segíteni akar?
2013. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Nem hurrogom le, de lehetnétek kicsit elnézőbbek. Hetek óta alig alszok, szó szerint elájulok az ágyban, reggel legkésőbb 8-fél 9-kor meg kelek...
2013. aug. 6. 14:13
 29/45 anonim ***** válasza:
45%

Te 71%-os nagyokos!!Ott van, a mondatomban, hogy ESETLEG elkerülheti a műtétet!!!!Szövegértés hol maradt?!

Egy szóval sem beszéltem le a műtétről, csak egy alternatív módszert ajánlottam, ami nekem is bevált például.

Úgyhogy nem tudom, mit kötöszködsz itt?!Na mindegy, nem is fecsérlem az energiám erre a kérdésre tovább mert látom, troll a kérdező is, meg te is!

2013. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
12%

De nem érted meg, hogy a műtétet nem lehet megelőzni? Te ezt írtad, ott van a válaszodban.

Fejen is állhatna 2 hónapig, szedhetne retkeket akárhol, nem lehet megelőzni! Műtétje LESZ!

2013. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!