Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Epegörcsöm volt, a szüleim...

Epegörcsöm volt, a szüleim engem hibáztattak. Miért?

Figyelt kérdés

Lassan 3. hete minden este epegörcsöm van. 5-6 körül kezdődik, és hajnalban már szinte elájulok, annyira kimerülök a fájdalomtól. Ma éjjel annyira fájt, hogy sikítottam, pedig bementem az ügyeletre, kaptam szurit, bevettem 12 gyógyszert.

Pénteken voltam sebésznél, a műtétem szeptember 4-én lesz, addig el kell viselnem ezt.


Szóval anyáék felkeltek arra, hogy éjjel elmentem itthonról, hazajöttem, aztán meg hogy sikítottam, meg bőgtem... Aztán még üvöltöztek is velem, hogy miért nem hagyom őket aludni...

Mintha én nem lennék hulla fáradt.. 4 óránál előbb egyszer sem tudtam még elaludni, és itthon 8-kor már anya porszívózik, meg beszélget a barátnőjével, röhögcsélnek... A kutyák a szomszédban ugatnak folyamatosan, építkeznek 2 házzal arrébb... Hiába mondtam anyáéknak, hogy én is ki vagyok készülve, nem érdekli őket...


MIÉRT????


2013. aug. 6. 13:34
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
45%
Mentősnek készül, de az injekciót szurinak hívja... :D
2013. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Mi is szurinak hívjuk. Én intenzív terápiás ápoló vagyok.
2013. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
most komolyan, minek írtad ki a kérdést?? mi honnan tudjuk, h a szüleid miért ilyen hüly.ék? ha meg semmi tanácsot nem fogadsz el, akkor végképp nem értem a kérdést.
2013. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos van ilyen táplálkozási zavar, hogy valaki undorodik pl. a zöldségektől. Pszichológus, táplálkozási tanácsadó kéne... Az egyik volt osztálytársam pl. csak tésztát evett és sült krumplit, minden mástól betegesen undorodott és, ha belegyömöszölték, kihányta. Olyan 20 évesen kezdte úgy gondolni, hogy ez gond és elment szakrendelésre. Nem mondom, hogy vega lett, de már sokkal több mindent megeszik, vagy legalább megkóstolja.
2013. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Aztarohadt, majdnem megmurdál a kölök, és még a szülőknek áll feljebb :D Hogy milyen emberek vannak, döbbenet.
2017. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!