Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kisfiam most kezdte az első...

Becsee kérdése:

Kisfiam most kezdte az első osztályt. A napközis tanárnője ajánlott nekem egy tréninget aminek Hellinger tréning a neve. Valaki járt már ilyen helyen? Pro-kontra érveket szeretnék, és ez miről szól?

Figyelt kérdés
A kisfiam hiperaktív,és figyelemhiányosságot állapítottak meg!!!Az iskolában is nagyon eleven az órákon nem figyel,a többieket piszkálja,zavarja
2012. szept. 18. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

hellinger családállításról már hallottam,nem arra gondolt?


a kisfiadnak én tsmt-tornát és kineziológust ajánlanék,esetleg a gyermek agykontroll is jó lehet

2012. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Hellinger terápiáról hallottam, így keress rá, családállítás. De nem biztos, hogy erre gondolt.
2012. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!Utánna olvastam,nem valami kecsegtető!!Szcientológiás és hát nem vagyok a rajongója!Tst-re kértem időpontot oda elviszem mert az több értelme van,plusz agykontrolosra is.
2012. szept. 20. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
és mennyire biztos, hogy a kisfiad hiperaktív? manapság boldog-boldogtalanra dobálják ezt a jelzőt, aki egy kicsit is kilóg a sorból... plusz egy csomó, egyéb módon problémás (magatartászavaros, szorongó stb.) gyereket címkéznek ilyennek. szerintem először a körzeti nevelési tanácsadóba lenne érdemes elmennetek, mielőtt rengeteg pénzt dobsz ki minden egyébre...
2012. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!