Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek joga van a páromna...

Szerintetek joga van a páromnak megtiltani, hogy anyámhoz menjek, csak azért mert egy veszekedés során én azt mondtam neki, hogy nem mehet a szüleihez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 05:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Ha te nem engeded neki, hogy ő a szüleihez menjen., akkor te se menj a tieidhez!
2013. aug. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyi joga van hozza, amennyi neked volt vele szemben.
2013. aug. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Sose értettem azt,h h mondhatja meg vki a párjának,h nem mehet a saját szüleihez,döntse már el ő maga talán...undoritónak tartom.
2013. aug. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

oviban még elmegy ez a játék, de elméletileg értelmes felnőtt emberek vagytok. Mégis milyen jogon tiltaná meg akármelyikőtök a párjának, hogy hova mehet, hova nem? Pláne, ha a szüleiről van szó...

Ráadásul te vagy a hülyébb, te kezdted, ő csak visszaadta...

2013. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
54%
ribbantó vagy
2013. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Nálam ott kérdőjeleződött volna meg a kapcsolat, hogy te ezt mondtad. Így van joga a párodnak is ezt mondani, bár nem értem milyen kapcsolat lehet a tiétek...
2013. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Szülőtől eltiltási jog nincs, kölcsönös megegyezés lehet, hogy nem nézitek soha többé a szülőket, csak majd a temetésen utoljára. Ez meg nem ilyen hogy ő megtiltja neked és te megtiltod neki. Ez csak törlesztés a részéről, komoly gondok lehetnek a pároddal, nem a világon a legjobb partner. Sajnos vannak olyan szülők, főleg férfiak esetében, akik mérgezik a kapcsolatot, a kisfiúk meg szivacsként szívja az ostobaságot magába.



Ha szereted az anyukádat, akkor tartsd vele a kapcsolatot, hiszen a párod is meghalhat akár, ne építsd le azokkal a kapcsolatot akik szeretnek és nehéz helyzetben támaszod lehetnek!!! Meg ne szakítsd a kapcsolatot, ha gyereked lesz, legfőbb támaszod a saját anyád sok esetben és sajnos nem a párod.

2013. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Félreteszem azt, hogy egy ilyen kijelentés mit jelentene a kapcsolatomban....

Akkor a válaszom:


Ha te jogot érzel arra, hogy megtiltsd, a párodnak a szüleihez látogatását, akkor ugyanannyira joga van neki is ehhez.


Máskor gondold végig mit kérsz/tiltasz a párodnak..



Bár én nem is értem hogy egy párkapcsolatban van egymás felé tiltás, nem egymás gyerekei vagytok...nah mindegy

2013. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Annyira bírom az ilyen "embereket" akik azt hiszik a másiknak bármit megmondhatnak, aztán meg ide jönnek rinyálni ha a fagyi visszanyal. Hány évesen vagytok b_szod, 14?
2013. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen joga van.Amúgy mi a francért kell anáydhoz menni ha összevesztek???Te jó ég, de dedósok vagytok+hisztisek.
2013. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!