Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bír a nevelt lányom mit...

Nem bír a nevelt lányom mit tehetek, hogy ne utáljon?

Figyelt kérdés
Soha sem bántottam semmilyen formában, próbáltam vele kijönni de nem sikerült. Itt lakot nálam hét éven keresztül, én alkalmazkodtam hozzá,ő nem nagyon erőltette meg magát ilyen téren. Most,hogy elköltözött az akarja elérni,hogy az apja is vele menjen, az apuka meg hajlik is erre egy kicsit. A fiam azt mondja,hogy ne foglalkozzak velük, mert ezen úgysem tudok változtatni.
2013. aug. 13. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a hét év alatt miközbe veled lakott nem sikerült rávenni hogy bírjon,akkor ezek után még úgyse
2013. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az apuka hajlik arra, hogy elköltözzön a lányával nem sok mindent tehetsz. A fiadnak van igaza, és a lánya az apának fontosabb, mint te. Hagyd menni õket!

Egyébként 7 év az nem kevés, hogy felnevelted, hány éves egyébként a lány?

2013. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
22-éves a lány.
2013. aug. 13. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha 22 éves már nem tudsz mit tenni. Ilyen korban már nem tudod befolyásolni.
2013. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni.De nem lehet stabil a kapcsolatod a pároddal,ha menne vele,vagyis elhagyna.Szóval én inkább emiatt aggódnék,nem pedig az utálkozó leány miatt.
2013. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy utált téged az nem kifejezetten neked volt címezve úgymond... Inkább csak bántotta egy kicsit, hogy neki nem adatott meg az anyai szeretet nagy része... Ne vedd magadra! Egy gyerek számára az édesanya sokat jelent, nem a te hibád. Vannak olyanok, akik tudnak közeledni új emberek felé, olyanok is akadnak, akik nem. A fiadnak igaza van. Nem tudsz sok mindent tenni...
2013. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!