Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészülök idegileg, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészülök idegileg, miért hazudik folyton?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon megbízhatatlan,sokszor ismételtem hogy egyet utálok nagyon a HAZUGSÁGOT! DE ő mégsem képes az őszinteségre.Sokszor megvitattuk hogy őszinte lesz de erre fel ma is hazudott.

A következő eset volt ma, meglepiként lementem hozzá, az öccse mondja hogy nincs otthon elment a tesójával gyúrni a szomszédba, na mondom jó, felhívom "szia szivem hol vagy" hangzott el tőlem, ő erre "itthon" -felelte mondom akkor gyere már le a szobádból...erre mert te ott vagy? Mondom igen és látod megint hazudsz!! egésznap veszekedtönk emiatt nem bírom.Szeretem őt és szakítani sem szeretnék, de valahogy rá akarok ijeszteni.Hogyan??


2012. márc. 21. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokszor hisztiztél, féltékenykedtél apróságokon és így védekezik. Ha ez van, akkor próbálj meg lazább lenni kicsit.
2012. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném tőle először is, hogy ilyen jelentéktelen dolgokban minek hazudni!? Eltiltottad az edzéstől vagy mi? :D Komolyan nem értem...


Másodszor azzal ijesztenék rá, hogy elé állok és a szemébe mondom újra, nyomatékosítva, hogy utálom, ha hazudnak, és még is hogyan bízhatnék benne, ha ilyen dolgokban is hazudik már... Ultimátumot adnék neki, hogy vagy változik, vagy vége, ezután pedig egy-két nap csönd, ne beszéljetek, hagy agyaljon. Ha nem küzd érted, akkor nyugodt szívvel otthagyhatod.

2012. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik ha kell, ha nem, mindig hazudnak, és még ők sértődnek meg, ha szembesíted őket ezzel, és még az életük árán is tagadnak. Sajnos ezen nem fogsz tudni változtatni, vagy megszoksz, vagy megszöksz :(
2012. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!