Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Hogyan tudnám...

Zsebii808 kérdése:

Mit csináljak? Hogyan tudnám édesanyámat kiengesztelni?

Figyelt kérdés
Tegnap face-ra fölkerült egy kép az osztályról, és nagyon szarul nézek ki rajta. Amikor hangosan megszólaltam, hogy : 'Úristeeen, hogy nézek ki?!?!' , anya oda jött és megkérdezte melyik vagyok én, én meg mondtam, hogy keressen meg, amikor rábökött egy oszt.társamra. Nekem pedig gondolkodás nélkül csúszott ki a számon, hogy: ' Az a XY, te hülye!' majd a számra csaptam a kezemet, (pedig már kimondtam, nem tudtam volna megakadályozni, hogy kimondjam), anya pedig 'játékosan' az arcomra csapta a kezét (tehát nem pofozott meg csak így 'megpaskolt'), és ő azt mondta, hogy ő 1x mondta a mamira, hogy hülye, és akkor is egy pofont kapott.. Tudom, hogy nem lett volna szabad, hisz nem is gondolom róla ezt, egyszerűen csak kicsúszott, még azt is tudom,hogy megérdemeltem volna azt a pofont, de ő sosem tenne ilyet..hogyan tudnám kiengesztelni? sehogy? vagy várjak még? És kérlek kíméljetek meg a 'de hülye vagy!'.. stb. válaszoktól, magamtól is rájöttem, ahogyan tegnap este csak átnézett rajtam..

2013. jún. 13. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem hiszem, hogy az édesanyád nagyon megsértődött, bár valóban nem lett volna szabad ezt mondanod. Valamiért automatikusan rávágtad.

Én a helyedben vinnék neki egy szál virágot és átölelve kérnék bocsánatot.

2013. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, bár csakugyan nem helyes családon belül egymást ilyen kifejezésekkel illetni, de szerintem anyukádat nem a te reakciód bántja igazán, hanem az, hogy nem ismerte meg a saját lányát... szóval inkább ebben kellene vigasztalnod...
2013. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!