Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húsz évig titkolóztam a...

Húsz évig titkolóztam a férjem előtt. Elmondjam neki az igazat?

Figyelt kérdés

Apám húsz évvel ezelőtt börtönbe került, miután megismertem a páromat azt mondtam neki, hogy apám meghalt. Szépen éltük az életünket apámról semmit nem hallottam, senki nem tartotta vele a kapcsolatot.

Ma anyám kapott egy levelet a börtönből amiben apám megírta, hogy szerda reggel szabadúl. Most mit tegyek? Mindennek vége...


2013. aug. 16. 17:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy hazudtál. Nem is értem, hogy minek ilyet eltitkolni..
2013. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanez a szitu velem fordulna elő, azaz az én párom mesélné most el, hogy az apja mégis csak él, de sitten volt, egy percig nem haragudnék a páromra.

Ha 20 év alatt halottként kezelte a párom, mert nem tudta elfogadni amit tett, akkor hogy jövök én ahhoz, hogy most ezért megharagudjak a páromra?

Pont elég baj ez a páromnak, nem hiszem, hogy ezzel tennék még rá egy lapáttal. Sőt! Szerintem még ki is lennék, hogy most vajon akarja-e az apja megkeresni. Ha páromat ez rosszul érintené (már pedig feltehető ennyi év után nem akar annyira a nyakába borulni..), akkor inkább segíteném és támogatnám, amiben csak tudom.

2013. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, amit nekünk. Én kicsit meglepődnék de nem haragudnék. Gondolom nem meséltél neki történeteket a temetésről meg ilyenek, szóval nem gomolyítottad a hazugságot, szimplán számodra ez a férfi halott
2013. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el az igazat, bár nem értem, miért is kellett ezt eltitkolni. Meg lehetett volna mondani, hogy börtönben van.

Gondolom 20 évet gyilkosság miatt kapott.

2013. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14: szerintem is azért kapta. Teljesen érthető, hogy ezzel a kérdező nem akart eldicsekedni. Ezt mindenkinek meg kell értenie, főleg a párjának.
2013. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
amikor olvastam a kérdést, azt hittem, te követtél el valamit, de így, hogy csak az apád, így érthető... nekem nem esne jól, ha ilyenben hazudna a párom, de meg tudnám érteni, inkább az fájna, hogy ennyi ideig azt hitte, hogy nem mondhatja el. húsz év az elég durva, akkor ez gondolom gyilkosság volt...
2013. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!