Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak még, hogy megértsé...

Mit mondjak még, hogy megértsék, ez nem egészséges?!

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, a húgom most lesz iskolás, azaz 6 éves, Ő még mindig a szüleim között alszik a hálószobában! Apukám berakta a hálószobába az ágyuktól kb méternyi távolságra az én régi, egyszemélyes ágyamat, hogy majd ott alszik a tesóm....de nem így lett. Engem ez nagyon idegesít, úgy érzem nem nekem kellene ezt megértetni vele, a szüleimnek elmondtam szépen, csúnyán, azóta sem léptek semmit. A húgom már most magas, sőt, még rugdos is néha éjszaka. Már mondtam anyuéknak, hogy ez nem normális, ez ki fog hatni rá. A húgom velem aludt már párszor a nyáron, voltunk nagyinál, keresztszülőknél, gondoltam ezzel majd megszokja a külön alvást, így segítek neki, de aztán semmi. Ugyanúgy a nagyágyban alszik, holott tőle méterre van az üres ágy...Szerintetek mikor tudatosítják már vele, hogy nem aludhatnak együtt, hisz már ISKOLÁS LESZ.

2013. aug. 18. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Na, lecseng a cigány udvarló-rasszista szülők kérdéshullám, most jön az, hogy gyerek szülőkkel való együtt alvása egészséges-e...


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2013. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt bízd a szüleidre. 6 évesen számomra még kicsi, hiába lesz már iskolás. Ha a szüleid számára jó így - nem csak anyukád, hanem apukád számára is - akkor hagyd rájuk.
2013. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ó, bocsáss meg, úgy tudtam ez egy olyan oldal, ahova bátran felrakhatom a kérdéseimet. Nem figyelgetem hogy ki miket rak ki állandóan....két hasonló kérdés, na már most mi lesz veled?
2013. aug. 18. 18:11
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Második ha apukának tetszene szerintem nem rakta volna be a másik ágyat.

Nem gondolnám, hogy rá károsan hatna inkább a szüleid válási esélyeit növeli.

2013. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
6 évesen kicsi? Hát nem tudom, valaki már első perctől kezdve külön szobába rakja le a babáját aludni légzésfigyelővel, hasonlókkal...Nekem ez nagyon furcsa, apum mindig mondja, hogy neki hiányzik, ha nem velük alszik..:)
2013. aug. 18. 18:13
 6/19 A kérdező kommentje:
Apukám azért rakta be az ágyat, mert húgom bizonyítani akart, mert már a rokonok is nagyra nyílt szemekkel kérdezgették, hogy még mindig anyuciékkal alszol?Ejjnye...Aztán gondolta, majd ő megmutatja, behozatta az ágyat aztán puff, talán 2 napot aludt rajta :)
2013. aug. 18. 18:15
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után biztos kényelmetlen lesz mindenkinek. De ennyi idősen én is a szülők közé kéredzkedtem esténként, mégsem lett semmi bajom belőle. Később majd a húgod is úgy fogja érezni, hogy ő már nagylány ahhoz, hogy anyukádékkal aludjon.
2013. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

2. vagyok.


Ha apukának annyira nem tetszene, van szája, és kinyitná, de nem teszi. Ha 6 év alatt nem tette tönkre a házasságukat, akkor nem hiszem, hogy tönkre fogja tenni.


Igen, szerintem kicsi. De nekem van gyerekem, neked még nincs, így másképp látom. Nem jó, hogy ott alszik, de akkor is a szüleid dolga, nem a tiéd.

2013. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem tart már ez olyan sokáig!Én is nagyon sokáig átkéredzkedtem a szüleimhez,aztán valahogy leszoktam róla.Főleg apu miatt,mert ő nem nagyon szerette,ha ott alszom. :-)Aztán már csak akkor aludtam ott,ha apu éjszakás volt,majd arról is leszoktam.Kinövi majd,nyugi!
2013. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Értem és köszi :) Csak félek, mert nem igazán akar nélkülem vagy anyuék nélkül pl. nagyinál aludni. Apukám öccsének a kislánya egy évvel idősebb, de ő már egyedül megy mindenhová nagyiékkal, ott alszik hetekig, alig keresi az anyját, saját szobájában alszik, elviszik a rokonok egy teljes napra...Tesóm meg sehová sem akar nélkülünk menni egyelőre. Nem tudom, lehet majd magától megoldódik :)
2013. aug. 18. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!