Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anyám megőrűlt?

Mit tegyek anyám megőrűlt?

Figyelt kérdés

NcAnyám megváltozott, össze vissza kombinál, már a pesszimizmus csúcsán táncol, anyagi problem stb, és már tele van haraggal.. a legkobb haveromnak kezde el momdogatni, hogy így szomszédasszony úgy szomszédasszony... Ma hazakis3rtem uncsimat, mivel nem erre lakik, így hazavittem... anyá eddig azt mondogatta hogy ott az uncsim egy csomót.dolgozik alig van szabadideje.. most csak mama volt ottthon és célzott arra h a gyerek alig csinál otthon valamit, mintha tudná h anyám ezt mondja.

Hazajottem megkerdeztem honnan vette o azt mondja h multkor aazert nem engedtek el mert ell kell mennie tojasert.. es etlzeket az aprosagokat kombinálta össze.. ezt megmondtam neki és nem szól hozzám.. mit tegyek?



2013. aug. 18. 20:29
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Tanulj meg fogalmazni és írni, mert ebből nem sokat értettem.
2013. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél tojást.
2013. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni aztán gyere vissza
2013. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ühüm szóval az anyád őrült meg,nem véletlenül te?
2013. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ebből nem tudom megállapítani, hogy mi a baja. Valószínűleg depressziós,s nem tudja a problémáit értelmesen kezelni, s azzal kompenzálja, hogy mások dolgával foglalkozik.

Hány éves vagy?Apukáddal éltek?

2013. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!