Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sosem láttam még a gyerekem,...

Sosem láttam még a gyerekem, fájna ezért inkább nem, más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel terhesség alatt romlott el a kapcsolat,a gyerek 8hónapos nem bírtam még megnézni mert nagyon fájna...külföldre jöttem dolgozni inkább...azt hiszem jobb ez így ...volt már valaki hasonló helyzetben?

2013. aug. 21. 09:58
1 2
 1/11 salvadorina ***** válasza:
Jobban fog fájni, amikor már a gyerek mond le rólad. Annál nem fájdalmasabb meglátogani..
2013. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En belehalnek ha nem lathatnam a sajat gyerekem!Fuggetlenul a megromlott kapcsolattol!

Siess foglalkozz vele...talan meg nem keso...de ha eveket varsz ne csodalkozz ha utalni fog es hallani sem akar feloled,az fog csak igazan fajni.

Igyis kimaradtal egy csomo dologbol.

Ha anyuka engedi egyaltalan akkor tenyleg ne keslekedj!.

Sajnos az en apam is ezt tette amit Te ...kesobb probalta helyrehozni de tudod hiaba bocsatottam meg,sohasem felejtettem el!

Gondold at!

2013. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 salvadorina ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy ha elolvasod a saját kérdésedet, láthatod a hibát. Neked fájna? És hogy a gyermekednek, és az anyjának fáj? Az nem lényeges, ugye? :(
2013. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Legyen a gyerek az első!

Ne a volt asszonnyal foglalkozz.

Azzal legyél közömbös ne utáld és nem is legyél vele kedves.

2013. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az anyja engedné,a bíróságon is normális volt,én nem vagyok képes rá...pedig szenvedek
2013. aug. 21. 10:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? 16 ?
2013. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal vedd fel a kapcsolatot!!!!! Látogasd rendszeresen, adj meg neki mindent, vesd el a félelmeidet. Nem tudhatod, mit hoz a jövő, egy a tuti, hogy APA VAGY! És ezen az égegyadta világon semmi nem változtat.

Nem tudhatod, hogy nem-e hozza úgy a sors, hogy neked kell nevelned...

Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést.... Az az "apuka" is inkább lemondott róla, aztán az édesanya halála után neki kell nevelnie a 16 éves fiát...

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2013. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor te HÜLYE vagy!

Apa nélkül fog felnőni?

Vagy más pasi lesz az "apja" ?

2013. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pedig nagy hibat kovetsz el .

a lanyom apja is igy gondolkodott es 17 evig nem nezte meg a lanyat.

Aztan eszre tert es kivancsi lett a mar majdnem felnott gyerekere.

Na a lanyom pedig elkuldte melegebb eghajlatra ha eddig nem volt kivancsi ra most ne ebredjen fel benne az apa.

A volt ferjemnek ez elete egyik legnagyobb fajdalma es kijavitani lehetetlen semmit nem tehet.

Ne kovesd el ezt a hibat mert nagyon megbanod.

2013. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te nagyon önző vagy és még mártírkodsz is.


Elég ritka sajnos manapság az olyan anya, aki kulturált "válásra" képes és hagyja, hogy jó kapcsolata legyen a gyereknek az apjával-így nem fájhatna annyira, mert láthatnád, ha akarnád.


Inkább elmegyek, jobb ez így-ez a legegyszerűbb, legkényelmesebb.


Gondoljál a gyerekedre is, hogy neki milyen lesz majd, hogy így elhagyta az apja. Az enyém is így gondolkodott, nem tudom megérteni.

2013. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!