Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van értelme ennyi idő után?

Van értelme ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:

Apám lelépett miután megszülettem, állítólag mert nem kellettem neki. Legalábbis ez az, amit anyámtól mindígis hallottam. Ahogy telt az idő, és összeszedtem részleteket a múltból, kezdett nekem gyanús lenni ez a történet.

Azóta 26 év telt el. Ha felkeresném "apámat" nem másért, csak hogy választ kapjak a kérdéseimre, mit gondoltok, lenne értelme ennek? Nekem mindegy mit mond, és nem kell tőle semmi úgymond... csak az igazat akarom hallani arról, mi történt annak idején.


Nagyon félek ettől az egésztől. Neki van már amúgy másik családja, és saját gyerekei, akik valamivel fiatalabbak mint én. Mit gondoltok?


2013. aug. 23. 18:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok belepofátlankodni az életébe, épp ezért, csak neten keresném fel. Ami azt illeti, szerintem nem is lenne merszem találkozni vele, mindamellett, hogy mindíg nagyon hiányzott.
2013. aug. 23. 18:02
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Nézd.. én azt vallom, hogy ha egy apa kíváncsi a gyermekére akkor a gyermeke élete részévé válik. Nem kell hogy együtt éljen vele, nem baj ha közben új családja lett, de a gyermeke mindig legyen fontos neki...

Én úgy vettem ki hogy apád 26 évig feléd sem nézett, vagyis nem igazán kíváncsi rád.. Így felesleges bármit is kérdezned, főleg az igazságot, mert lehet már rég nem is emlékszik hogy mi történt 26 évvel ezelőtt. Lehet csak annyi fog rémleni neki hogy volt egy nő aki terhes lett, de ő nem kért sem a nőből sem a gyerekből.. Az is lehet hogy már rád sem emlékszik.. Minek bolygatni egy majd 30 éves ügyet????

2013. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem érdemes lenne.Két dolog miatt.

1. Kapnál valószínűleg választ a kérdésedre és megnyugodnál.

2. Látná apukád, hogy mit hagyott ki az életéből.

Sok sikert.

2013. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogod van kérdezni es megnyugodni. És jobb felvenni a kapcsolatot, mint őrlődni, hogy mi történt, mi lehetett a magyarázat arra, hogy nem vett részt az életedben.
2013. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos, azért akarom bolygatni a dolgot mert sosem tudtam magam túltenni ezen az ügyön. Bár, sosem mondtam senkinek, de szinte nem telt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna rá.

Mikor kicsi voltam, találkoztam vele, olyan 8-9 évesen, anya elvitt hozzá hogy lássam.

Konkrétan az nem tiszta nekem hogy tényleg nem kellettem neki, vagy meg lett neki mondva, hogy ne keressen.

Ha tényleg nem érdekeltem, én azt is el tudnám fogadni már. Nyivlán nincs köztünk szülő gyerek kapcsolat, és nincsenek álmaim, hogy nem olyanok lennénk egymásnak mint két idegen. De akkoris tudni szeretném az igazat. Szerintem ennyi jár mindenkinek.

2013. aug. 23. 18:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Ó. Köszi a bíztatást, és a kedvességet.
2013. aug. 23. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a neten keresed meg az teljesen rendben van.


Alap az h mind két félt meghallgatjuk s ez itt nem történt meg.

Neten megkeresed a onnantól övé a döntés hogyan áll ehhez hozzá.

2013. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én felkeresném a helyedben. Nem veszíthetsz semmit. Ha negatívan reagál,akkor végül is ott vagy ahol voltál. De ha pozitívan,akkor meg nyerhetsz csak a dologgal. Hajrá!

Majd írj mi volt.

2013. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is van értelme.Aki nem volt ilyen helyzetben az nem érti ezt.Írjál neki.Magadért tedd.Bármi is lesz,megnyugszol.Hasonló helyzetben voltam,pontosan tudom mit érzel.
2013. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben tuti felkeresném
2013. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!