Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha lehet, elveszít...

Mit tegyek, ha lehet, elveszítem a szüleimet? SOS

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el,légyszi.

2 éve megismerkedtem egy nálam idősebb férfivel,aki miatt teljesen megváltoztam.Nem ő mondta,de úgy éreztem,hogy tökéletesnek kell lennem,emiatt lefogytam (nem voltam kövér,csak husis),hánytattam magam és sokat sírtam,ha egyedül voltam.Teljesen tőle függtem,az ő napirendjéhez alakítottam a napjaimat és nem akartam,de megszerettem.Tudtam,hogy csak játszik velem,de ha itt volt Mo.-n,velem,akkor csak ő létezett számomra,minden mást elfelejtettem.Ő volt az első számomra minden téren és ez a kapcsolat működött is,egészen december végéig.Összevesztünk,mert nem tetszett neki,hogy vannak fiú barátaim is és közölte,hogy az övé vagyok,ne ellenkezzek vele,mert ha ő nem lenne,akkor nem lehetnék olyan,amilyen vagyok,nélküle senki lennék.

Szégyenlem,de rengeteg pénzt és ajándékokat kaptam tőle a hónapok alatt.

Szakítottunk és nehezen jutottam túl a dolgon,hetekig nem jártam sehova,a suliból is sokat hiányoztam,mert voltak reggelek,amikor úgy éreztem,hogy képtelen lennék végig csinálni egy újabb napot nélküle.

De túljutottam rajta,lett egy normálisnak hitt barátom és minden rendben volt.1 hete viszont megint találkoztam a volt barátommal és közel kerültem hozzá.A barátom rájött és megvert.Ez volt az első eset,amúgy sose volt ilyen.Megijedtem és nem tudom,hogy mit csináljak...

Elmondtam a volt páromnak,ő azt mondta,hogy szakítsak a barátommal,mert én is tudom,hogy nem szeretem igazán.De ő ezt nem érti,a barátom tud mindent,ő volt az egyetlen,akinek beszéltem arról az időről,amikor együtt voltam a volt párommal és olyanokat is elmondtam neki,amiket nem kellett volna.Félek,hogy elmondja ezt mindenkinek és elveszítem a családomat,a barátaimat.Apa nagyon régimódi,biztos,hogy nem bírná ki,ha ez kiderülne.

A volt barátom is itt van,akivel sokat beszélgettem és olyanokat mondott,amikről azt gondoltam,hogy sose mondaná nekem...Újra szeretné kezdeni és mondta,hogy nem akar siettetni,csak biztonságban szeretne tudni.

De félek,hogy a családom nem állna velem szóba többet,ha ez kiderülne.Szinte istenítik a jelenlegi barátomat,folyton azt hallgatom,hogy milyen tökéletes pár vagyunk,mennyire jól jártam vele és hasonlók.



2013. aug. 25. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Időt kérek! Van egy exed, akitől függtél, de megalázott, és irányítani akart minden téren.

Aztán van egy barátod, aki megvert.

És te azt kérdezed, melyiket válaszd????

Ne haragudj de itt az ideje, hogy a magad ura légy hapsi nélkül. Szakíts mindkettővel és tedd egyenesbe az életed. Ha ez megtörtént, akkor vélhetően találsz egy normális faszit is, aki se lelkileg se fizikailag nem bántalmaz...

2013. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Én nem igazán értem hogy mit írtál le.

Szóval van egy idősebb pasas aki miatt anorexiás lettél, aki miatt teljesen más lettél. Összevesztettek és lett egy normális pasasod, akit az első adandó alkalommal megcsalsz a volt öreg pasasoddal. Az új pasas megver téged mert megtudta hogy kavarsz más pasival is.. és most azon agyalsz hogy ott hagyd az a pasast aki megvert, akit megcsaltál vagyis köztetek nincs is szerelem, de félsz otthagyni mert akkor elveszíted a családodat?? Miért is?? Mi olyan bűnt követtél el ami miatt az sem érdekel hogy kezet emeltek rád???

Hát erre mondják, hogy "aki hülye az ....."

2013. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

MENEKÜLJ MINDEGYIKTŐL MOST,MERT TÖNKRETESZED MINDEGYIKKEL AZ ÉLETED!!!!!!!

Szurolok,hogy sikerüljön megmenekülnöd.. csapdába kerültél:érzelmi és testi csapdába.

2013. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én csak annyit szólnék hozzá a dologhoz, hogy aki meg akar halni, az haljon meg. Átfordítva a te esetedre, aki hülye, az meg is érdemli.
2013. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A volt barátommal beszélgettünk a kapcsolatunkról is és mondta,hogy elég sok mindent megbánt és hogy nem lett volna szabad elengednie csak úgy,küzdenie kellett volna értem.Egy részem mindig szerette,de úgy voltam vele,hogy csak hiányzik,de nem...

Nem öreg,35 éves.

Újra akarja kezdeni,mert állítása szerint változott és én is ezt vettem észre rajta,de időt kértem és furcsa módon nem akadt ki.

2013. aug. 25. 16:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hibázhat. A szülő pedig azért szülő mert megbocsájt. Saját magaddal toltál ki amikor az idősebb pasival voltál. Ezen nincs mit szégyelnie a szüleidnek.Akkor az volt a helyzet, most más. Nem hinném hogy annyira támogatnák a mostani párod, ha megtudnák hogy megvert.Lényegtelen mi miatt történt, egy férfi ne verjen meg egy nőt!Szerintem melletted fognak állni ha észhez térsz.
2013. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom, hogy az öreget teljesen verd ki a fejedből, még csak ne is találkozz vele. Ha meglátod, menekülj, ne állj szóba vele, ne hallgasd meg! Függsz tőle, még mindig tudna manipulálni.

A mostani fiúd. Hát. Erre nehezebb mit mondani. Elvégre megvert, nem hinném, hogy megérdemel téged. Verekedős pasikkal nem állunk össze, ha most megvert, később is megfog. Viszont ha ez az első ilyen este, lehet, adhatnál neki egy második esélyt. De harmadikat én már nem adnék.

2013. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Öh, hány éves is vagy? Mert azthiszem nem írtad le sehova.
2013. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Keress egy NORMÁLIS pasit már végre!
2013. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem szerelem, ahol önmagunkat feláldozva vagyunk a másikért. Az rajongás és nagyon messze áll a kölcsönös, egyenrangú párkapcsolattól. Ilyenbe nem érdemes belemenni.


Nem hiszem, hogy újra kéne próbálnod az idős pasival és a jelenlegit is ott kéne hagynod. Most komolyan, az egyik lelki, a másik pedig fizikai terrorban tart. Még akkor is, ha te ezt nem látod még be.


Ráadásul, ha a szüleid megtudják, hogy megvert a jelenlegi párod biztos, hogy meggondolják magukat azon a téren, hogy hozzád való e.


Ne függj a társadtól! Egy férfi sem fog így elismerni egyenrangú félnek. Ezt pedig Te sem akarhatod.

2013. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!