Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretném kilövetni a fülem...

Szeretném kilövetni a fülem már jó ideje és ahányszor csak megkérdeztem eddig szüleimet nem volt a válasz. Most menjek el lövessem ki és jöjjek haza úgy, hogy fülbevaló van a fülemben? Mert akkor már úgysem tudnak mit csinálni.

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy? Ki van már fúrva a füled és ez csak ilyen plusz lyuggatás lenne?
2013. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Én ismerek egy vadászt a környéken, nagyon pontosan tud célozni!
2013. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te ismered a szüleidet,neked kell tudnod hogy reagálnának rá. Én 18 éves korom előtt meg nem mertem volna ilyet csinálni mert biztos hogy hónapokig nem kaptam volna egy vasat se és nem mehettem volna sehova. Most már nem kérek engedélyt minden miatt mert van pénzem,találnék módot arra hogy hova menjek,miből éljek ha netán úgy felhúznák magukat hogy kidobnának.
2013. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én ilyet rendeltem egy csomót, és az egyik fülemen már ötöt lyukasztottam egymás mellé. Természetesen csak a husis részébe, a porcba nem.


[link]

2013. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van pénzed rá? Ez nincs korhoz kötve, meg szülői engedélyhez, mint a piercing. Menj és csináltasd meg. Viszont előfordulhat, hogy begyullad, a szüleidtől ne kérj abban az esetben se segítséget (gyógyszertári kenőcsökre, stb.). Biztos nem lesznek boldogok, az is lehet, hogy kivetetik veled, a füled meg szépen beforr pár nap alatt és feleslegesen lázadoztál, meg még egy jó kis szobafogságot is kapsz.
2013. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Pedig a fül kilövés nem egy nagy dolog,ezért nekem furcsa a szüleid hozzáállása,ráadásul össze is forr,ha nem hordasz folyamatosan fülbevalót.
2013. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Francokat forr össze, ha nem hord fülbevalót.


Másfél éve nem hordok fülbevalót és olyan mint volt.

2013. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Összeforr. Ha most lyukasztok a fülembe, egy-két hétig hordok benne ékszert, aztán kiveszem, akkor össze fog forrni. Viszont az "alaplyuk", amit még kiskoromban lyukasztottak, abban életem első 10 évében mindig volt fülbevaló, akkor kivettem, és utána évekig nem nőtt be.
2013. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
17 vagyok... Én sem értem miért nem engedik, pedig semmi nagy dolog nincs benne, mintha pl egy tetkóval rohangálnék haza...:D Mert arra azt mondom ne engedjék, de egy fülbevaló?:D És ez lenne amúgy az első igen :)
2013. aug. 13. 23:10
 10/14 anonim ***** válasza:
22:55-ös az enyém bizony összeforrt.
2013. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!