Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a legtöbben különleges...

Ha a legtöbben különleges nevet adnak a gyereküknek, akkor előbb utóbb a most "átlagos" nevek lesznek a különlegesek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma nem sok Ilona futkározik kisgyerekként mégse különleges a név (még).Amúgy van benne valami amit mondasz,de szerintem addigra lesznek új nevek
2013. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben nem adnak különleges nevet, azért mert itt a gyakorin ez a divat. (Felénk amúgy pont több kis Ilona is van. :))
2013. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Na végre! Valaki gondolkodik is. :)


Már ezerszer leírtam. Igen, húsz év múlva az lesz a különleges, ha egy kisfiút Menyhértnek vagy Józsefnek hívnak, egy kislányt pedig Ilonának vagy Katalinnak, nem pedig tucat-divatnéven.

2013. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adok a születendő gyerekemnek különleges nevet, az apja nevét fogja kapni, ha lány lett volna, akkor szóba jöhetett volna az Ilona is.
2013. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a sok modern hangzású név között lassan ritkassággá fognak válni a régi magyar nevek,így egy idő múlva inkább ezeket fogja választani,aki úgymond különleges névre vágyik.Egyébként én ezt a tendenciát most is látom a környezetemben.
2013. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2013. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a "kisebbség" tud marha jó neveket kitalálni.Azokon becsokizok az algámba.Kolompár Vénusz,Orsós Ronaldó,Teknyővájó Eszmeralda.:)
2013. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!