Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Anya el akar...

Mit csináljak? Anya el akar vinni pszichológushoz, de nekem nincs rá szükségem.

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 15:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, hoigy miért akar elvinni annak privátban leírom. :)
2013. aug. 29. 16:03
 12/29 anonim ***** válasza:
55%
Nyugtasd meg az anyukádat. Az hogy bent miről beszéltek, vagy nem beszéltek azt nem mondhatja el úgysem anyukádnak.Mond el ott is hogy szerinted erre nincs szükséged, de kérdezd kia véleményét hogy ő mit lát erről.Nem ciki a barátaid előtt sem, hidd el.
2013. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is menj el nyugodtan, egy jó szakember érdekes tapasztalat. Megkérdezheted, szerinte kellene-e járnod:D


Az a gond a szülő-gyermek kapcsolatokkal, hogy a szülő pszichológushoz viszi a gyerekét akkor is, amikor a szülőnek lenne rá szüksége. Nem tudom, hogy most miért akar elvinni, de mindig kétesélyes a dolog.

2013. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
Nekem leírhatod. :) egyébként én is voltam 15 évesen, nekem nagyon tetszett, kívülállóként nagyon jó volt vele beszélgetni és tanácsot kapni tőle, hiszen teljesen máshogy viszonyult a problémához.
2013. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%

Sok embernek jól jön egy beszélgetés egy jó pszichológussal. Nem kell ahhoz bajának lennie az embernek, illetve úgy is felfoghatjuk, hogy valamennyi baja mindenkinek van...

Nincs abban semmi, én akkor tiltakoznék, ha normál orvoshoz akarnának vinni... Engem anno azért vitt el anyám, mert kötelező volt, amikor a hím egyed, akit nem nevezek apámnak, el akart tőle venni. No akkor vizsgálták meg, hogy normális-e a lelki fejlődésem. Hogy én milyen nyálas morális történeteket írtam a két állatos képhez, amit kaptam... :D Az jutott eszembe, no. Elvoltam. Érdekelne, manapság milyen egy pszichológusnál, ingyen simán mennék bármikor. Amúgy nem, a saját ügyeimet elintézem én magam, bár pár felébresztő impulzust azért tudna adni egy szakember... Épp nem vagyok a legjobb passzban, de fejlődni amúgyis mindig lehet...

2013. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20%
Pszichológus vagyok, leírhatod nekem is. Tudok segíteni abban is, hogy tényleg szükséged van-e szakemberre vagy nem. De mondjuk ártani biztos nem fog, fogd fel úgy, hogy beszélgetsz egyet:)
2013. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
56%
Ne félj a pszichológustól!!! Semmi nagy dolog nem fog történni...Beszélgettek.Először lehet zavarban leszel,de aztán azon fogod kapni magad hogy úgy beszélgetsz egy idegennel minth a saját magad gondolkodnál.Hidd el ártani nem fog! Még senki sem halt bele! Hidd el még mindig jobb pszichológushoz járni mint pszichiáterhez! A pszichológus nem orvos ő a bölcsész karon végzett...Ha ez jobban megnyugtat... :/
2013. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
22%

Én nem mennék. Ha köteleznének, nem szólalnék meg. Utálom az agyturkászokat, konkrétan viszolygok tőlük. Nem tudom miért, de nagyon irritálnak, én biztos nem lennék hajlandó beszélni velük.

Mondjuk, nekem, ha problémám van, lerendezem magamban, vagy megbeszélem a szüleimmel/testvéremmel/barátaimmal, ergo nincs is rá szükségem. Nem hiányzik, hogy egy idegennel beszéljek bármiről is.

2013. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%
Én is voltam gyerekkoromban, és tök jó volt :) Nem turkásznak az agyadban, hanem csak beszélgettek, segít rájönni dolgokra. Ha nincsen probléma veled, akkor se történik semmi, max megmérik az iq-dat meg még néhány készséget, ami tök érdekes is, és segít az önismeretben :)
2013. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
40%
Ja, leírhatnád nekem is, hogy miért akarnak vinni. De nem értem, miért nem lehet kiírni, elvégre ez egy anonim oldal...?
2013. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!