Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők. Ti hogy reagáltatok,...

Szülők. Ti hogy reagáltatok, amikor megtudtátok, hogy gyereketek már nem szűz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 12:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
(#10: ne hidd. Szarok a farmra, bzmeg!)
2013. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
36%
De én ismerem és mindig jót röhögök rajta :D:D:D
2013. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
1: talán ott akartál állni mellettünk és instruálni őket?
2013. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
magánügye. ennyi.
2013. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

ma 13:36


szerintem a gyerek tette ki a kérést....kíváncsi volt mit reagálnának a szülők....

2013. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%

megkínáltam cigarettával, és töltöttem neki egy pohár bort, majd kértem, hogy üljünk le, és beszéljük meg.

a leültetés elől kitért, azt mondta, még nehézkesen megy neki az ülés.


sajnos igen, az ezer éves rossz vicc testet öltött, egyszerre tudtam meg, hogy a fiam már nem szűz, és azt is, hogy meleg.


de ez nem változtatott semmit a viszonyunkon, ettől még ugyanúgy szeretem. kicsivel se lett kisebb a szememben.


ekkor volt 17 éves.

2013. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el anyámnak, de egy idő után nyilván sejtette, vagy tudta. Igazából annyit mondott, hogy agyonüt, ha teherbe esem, hogy hogy védekezek, rám bízza. Természetesen ezalatt a gumit és a fog.gátlót értette.
2013. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
anyum nem volt elragadtatva, mert igaz ismerte a srácot akivel megtörtént a dolog, de nem jártunk, inkább csak kavartunk. én odavoltam érte, ő meg barátként szeretett. nem használt ki, nem vert át, mindketten tudtuk, h mire megy ki a játék. 17 éves voltam ekkor. természetesen védekeztünk, fel voltam világosítva mindenről már jóval előtte.
2013. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%
Anyum is fiatalon 15 évesen veszítette el a szüzességét, neki már akkor 1éve volt barátja. Én 14 évesen. Tudom, hogy korai volt, de mai napig se bánom. Nem volt a srác a pasim, csak kaland volt. Nem volt romantikus, a srác nem tudta, hogy szűz vagyok, de ettől függetlenül élveztem. Amióta megszülettem nyílt és baráti a kapcsolatom az anyukámmal a szex már nagyon rég nem tabu téma nálunk. Mindent megbeszélünk a mai napig. Amikor 14 évesen közöltem vele, hogy nem vagyok szűz, megkérdezte védekeztünk e, és , hogy szeretnék e róla beszélni mert ő szivesen meghallgat. Elmondtam neki, hogy védekeztünk és minden jó volt, de még nincs kedvem ki vesézni a témát. Persze rá pár napra megtettük :) Nem féltem neki elmondani, hogy már nem vagyok szűz, sosem titkolóztam előtte mert tudtam, hogy jófej és mindent megbeszélhetek vele. Most 21 éves vagyok mégsem lettem ribi se egy léhűtő sz@r alak, 3 éve komoly kapcsolatban élek és dolgozom.
2013. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!