Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerinte csak viccel, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinte csak viccel, de én nem tudom túltenni magam ezen. Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

A férjemmel vannak problémáink. Főleg az h őt minden zavarja. én is a gyerekek is. azt mondja szeret engem és mi vagyunk a mindene,de a tettei-pontosabban a velünk szembeni viselkedése-sokszor nem ezt mutatják. neki akkor jó ha vagy egyedül van itthon,vagy senki sem zavarja-pl bezárkózik a nappaliba-,vagy nem,de akkor úgy van itt mintha nem is lenne. mivel folyamatosak a megjegyzések rám, a rendre, a gyerekekre stb.,tegnap elegme lett és a következő párbeszéd zajlott:


ő: elegem van h igy kell élnem,semmi nyugtom!

én: ne aggódj hamarosan nyugalmad lesz. elmegyünk.

ő:attól nekem nem lesz nyugalmam. rólatok akkor is kell gondoskodnom,2 lakást meg nem fizetek! nekem már csak akkor lesz nyugtom ha meghalok!


nekem ez nagyon fájt,h nem azt mondja h ne már,szeretlek titeket stb. hanem ezt. vagyis h szar neki,de úgy sem lenne jobb,sőt anyagilag rosszabbul járna és ezért nem akarja h vége legyen.


hozzáteszem nekem aztán nem kell a pénze,engem nem kellene eltartania,max a gyerektartást fizesse.


meg is mondtam neki h ez elég elkeseritő,erre közli h jaj csak viccelt,szeret ő minket,ne hülyéskedjek már!


ettől függetlenül én a válásra hajlok,bár nem mondtam neki..


2013. máj. 4. 10:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

azóta agyalok a hogyanon. hogy menjünk,hová,elenged-e stb..


túlreagálom? ő unja h folyton van valaki a nyakán,én meg h folyton idegbeteg. akkor miért is ne mennénk külön? vagy csak stresszes? oké,de szinte minden nap?? azt is mondja h azt akarja h minden tökéletes legyen,de az kizárt,igy viszont állandóan ideges,kiabál stb..

2013. máj. 4. 10:07
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből válás lesz. Ilyet még viccnek se mondjon. Ülj le vele beszélgetni és ha megint így beszél veled nyugodtan említsd fel a válást és nézd meg a reakcióját.
2013. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Hahh, hát pontosan ugyanez a párbeszéd zajlott le tegnap a férjemmel!!! Úgy látszik, nemcsak az enyém ilyen hülye.
2013. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és te h reagáltál? először volt ilyen vagy sorozatosan gáz a helyzet?
2013. máj. 4. 10:18
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem minden vicces beszólásnak van alapja, csak próbálják sokszor elpoénkodni. Lehet, látta rajta, hogy teljesen megrökönyödtél, ezért próbálta elcsapni viccesnek a végét.

Szerintem is üljetek le beszélgetni, és ha az sem segít, Te megtettél mindent.

2013. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy már egy éve tart. A tegnapi a legfrissebbi. Ő elrohant itthonról (este 11kor) én meg bőgtem, majd visszajött és másnap reggel úgy csinált, mintha semmi nem történt volna...

Nekünk elég speciális helyzetünk van, de mi már rég elváltunk volna, csak a lányom imádja...semmi intimitás nincs már, semmi szeretet...részéről.

2013. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem megyünk sehova, mindig fáradt...nagyon magányos vagyok mellette, sajnos ez nem érdekli.
2013. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyébként biztosan el fogunk válni, csak megvárjuk, hogy nagyobb legyen a gyerek. Ezt ő is mondta meg én is. Elég sz@r ilyen tudattal élni, elmennek a fiatal éveim, ami még hátravan, de első a gyerek. Ő belebetegedne.
2013. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

hát igen.. a gyerekek imádják. de velük is kiabál! nem tudom és nem tudom! vannak elvált barátaim akiknél úgy látom h mindkét fél lenyugodott,gyerekeknek kicsit fura volt eleinte,de az a szülő aki épp a gyerekkel van sokkal több és minőségibb együttlétet ad a gyerekeinek. főleg akinél kevesebbet vannak. a barátnőm férje is ilyen volt plusz a gyerekekkel se törődött,amióta elváltak, a láthatásokon még a telefonját is kikapcsolja és csüng a gyerekein


azóta ő is "megváltozott",pakolászik mosogat,reggelit csinált,felkelt a gyerekhez,elvitte úszni,mondta h utána bevásárol,mondjam meg mit segitsen stb. csak az a baj h mondjuk 5 napig zizi,aztán robbanunk,majd 1-2 napig megerölteti magát/mert nem hiszem h őszinte a segitsége inkább a dolgok élét akarja elbenni/majd minden megy tovább..és ez már évek óta tart. annyi a különbség h amit tegnap mondott azt még nem mondta...

2013. máj. 4. 10:30
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem pakold össze a gyerkőcöket és lépjetek le 1 hónapra. ha így jobban érzitek magatokat (Te is,Ő is), akkor nincs min gondolkozni. sajnálom, hogy idáig fajult a kapcsolatotok.
2013. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!