Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Komolyan baj, hogy letegeztem...

Komolyan baj, hogy letegeztem anyámat? Normálisak az emberek?

Figyelt kérdés
Nem ismertem eddig, mert lelépett mikor kicsi voltam. 19 vagyok. Ő 45. Alapesetben persze megáznék egy ilyen korú ismeretlen nőt. Most felbukkant, mikor nagyanyámnál voltam (az ő anyja) én nem tudtam hogy jön, kicsit átvertek. Leléptem persze, de előtte megmondtam neki, hogy hagyjon békén. Tegezve. Erre nagyanyám szomszédja, akinek semmi köze az egészhez, de pont ott volt akkor is nekem állt, hogy milyen bunkó voltam, és miért tegeztem le.. Tudom, hogy kicsit tragikomikus a helyzet és a kérdésem, de most tényleg baj, hogy letegeztem???
2013. szept. 4. 10:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baj. Azt kellett volna mondanod: Kedves asszonyom, rohadjon meg, hogy otthagyott mikor pici voltam és szükségem lett volna önre!
2013. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg nyomatékosabb lett volna.. Egyébként mindegy, nem ér ennyit az egész. Csak tényleg érdekelt, hogy ki hogyan mondta volna.
2013. szept. 4. 11:36
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Nagyjábol a nagyanyád korosztálya még magázta a szüleit, a szülö viszont tegezte a gyereket (Persze ez is hely, településfüggö is.) Lehet, hogy csak erröl van szo.
2013. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én voltam nagyon hasonló helyzetben, nálam 25 év után jelentkezett az anyám, mondjuk 9 voltam amikor eltűnt, u.h. nem volt dilemmám, hogy letegezzem-e, de annyi biztos, hogy úgy rendeztem, hogy ne legyen érkezése többet keresni engem.
2013. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
hát ha az anyám elhagyott volna és utána akarna látni nemaz hogy letegezném, azt is mondanám neki hogy: takarodj innen te ótvaros kur.a mert szétütöm a fejedet
2013. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk az van, hogy anyukám magázza az ő szüleit (vidéki nagyváros, régen ez volt a szokás, a mamámék 80 felett járnak), viszont és tegezem anyukámat és a nagyszüleimet is, és mindhárman visszategeznek engem. Ha anyukáddal világ életedben tegeztétek egymást, ahhoz senkinek semmi köze. 25N
2013. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
Ja hogy most ismerted meg! (Bocsi, fáradt vagyok.) Akkor meg teljesen mindegy, hogy magázod, vagy tegezed, a szomszéd nénit akkor se érdekelje. 25N
2013. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én mennyire utálom az ilyen fontoskodó embereket,akiknek az égvilágon semmi közük az adott eseményhez,de azért csak rendet akarnak tenni és beleszólnak...

Szerintem nem baj,meg ha még baj is lenne,nagyanyád szomszédjának hangyaf**nyi köze sem lenne hozzá.

2013. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy ő magázta az anyukáját, azért mondta (az én nagymamám magázta az anyukáját) amúgy pedig húzzon a sunyiba, semmi köze nincs hozzá...
2013. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

jesszus....mik vannak...én elképedek az embereken.....

semmi rosszat nem tettél...sőt...

2013. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!