Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 40 éves férfi aki még mindig...

40 éves férfi aki még mindig a szülői házban lakik és nem is áll szándékában elköltözni onnan és önálló életet élni, normális?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Ha lenne anyagi lehetősége arra, hogy elköltözzön, nem normális.


Közhely, de: "ennyi évesen már nem fog változni", tehát agglegény típus. Akkor is a szülői házban fog élni, ha a szülők már nem lesznek, ő meg hatvan éves lesz, mert akkor már hova költözzön el, ha mindig ott lakott?

2013. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyilván itt a kérdező a barátnő. Egy ilyen férfi ritkán érti meg azt, hogy amit csinál nem teljesen normális, magyarán eszébe nem jutna kérdést feltenni róla. Az önálló, családos kollégái már cikizték érte eleget, nem lett hatása.


Egy ilyen kapcsolatban a barátnő vagy "tudja hol a helye", vagy mehet (és azt mondom, menjen is, hisz jobban jár) amerre lát.

2013. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

úgy van ahogy az utolsó válaszoló írta...

ha bármelyikőtök találkozna Vele az utcán vagy bárhol, még véletlenül se jutna eszébe, hogy így él ahogy, hihetetlen, de abszolut nem egy szerencsétlen férfiről van szó.

Bármikor megtehetné, hogy elköltözzön onnan, ezt anyagilag értem...

2013. szept. 5. 09:40
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami defektje, csak olyan párt kell találnia, aki ezt elfogadja. Nyilvánvaló, hogy ez neked kényelmetlen, de meglett férfiember, kétlem, hogy van az a nő, akiért megváltozna. Mit gondolsz, miért nincs 40 éves korára se feleség, se gyerek?(mert gondolom, nincs)


Szerintem ennél azért többet is kaphatnál egy férfiból. :)

Utolsó vagyok.

2013. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, de van gyerek...
2013. szept. 5. 10:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normalis dolog. Nalunk a szuleink kitanitattak bennunket, ameddig lediplomaztunk fizettek mindent utanna vettek hazat (en Kanadaba koltoztem, az ocsem pedig Olaszorszagba), autot es adtak 50 millio forintot hogy alljunk sajat labunkra es kezdjuk el a sajat eletunket (magyar viszonylatban gazdag csalad vagyunk). Nalunk az tervben sem volt hogy a szulokkel eljunk, nem is engedtek volna.
2013. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!