Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szólják le annyian a...

Miért szólják le annyian a tini anyukákat? Sok kivétel van mégis ugyanúgy leszólják mint a többieket.

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Mert nem kellene tiniként nemi életet sem élniük nem, hogy gyereket szülni a szüleinek.

Az én ismeretségi körömbe csak olyan tini mami volt aki a szüleinek megszülte a gyereket de felelősséget nem vállalt érte,élte az életét mint előtte. Lehet, hogy 5-8 év múlva jó szülő lett de, hogy a gyereke első éveiből kimaradt az biztos.

2013. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, én nem szólom le őket...tiszteletben tartom mindenki döntését....azt vetem meg, aki felelőtlenül csinálja...gondolok itt arra, hogy pl: berúgik, és részegen az első emberrel akivel összeakad 14 évesen lefekszik, és nem védekezik...ilyenkor tuti hogy nekik elsőre összejön a baba...más meg éveket vár rá...na ez elítélendő...de az ha valaki úgy érzi 17 évesen vagy 18 évesen hogy több éves kapcsolata mellett babát szeretne....Ő dolga....az ilyet nem ítélem el....legyen szerencséje az életben, csak azt kívánom.
2013. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Én 17 éves vagyok és 14 hetes terhes, a vőlegényemmel élünk a lakásunkba. Nem a szüleimnek szülöm a gyereket mert Ők hallani se akarnak rólam. Nem kell senkinek a segítsége és sokkal jobb anyja leszek a gyerekemnek mint az Én anyám volt nekem.
2013. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Mindenki úgy szúrja el az életét, ahogy akarja. Tinédzsernek nem való gyerek, és extrém ritka a koraérett kivétel.
2013. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Na nekem senki ne mondja, hogy egy 15-17 anyuka meg a 18 éves barátja el tud tartani egy gyereket önerőből, mert nem tud. Szóval akkor kinek szüli? Az anyjáéknak vagy az anyósáéknak. Hát köszönöm szépen, így mindenki tud gyereket vállalni meg büszkélkedni, hogy ő fiatal anyuka!
2013. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
A 3. Vagyok a vőlegényem 30 éves, dolgozik és ha nagyobb lesz a gyerek én is dolgozni fogok.
2013. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert az emberek azt gondolják hogy mindenbe bele kell szólniuk, és ítélkezniük kell. Ez alapvető tulajdonság. Azért zárójelben megjegyzem hogy valóban nem kéne 15-16-17 évesen szülni, és nem azért mert a szülők nyakára, hiszen ezt majd azok a szülök eldöntik vállalják e vagy sem. Ehhez semmi közünk. Hanem mert nem biztos hogy készen állnak ekkora felelősségre. Ítélkezni azonban nagyon buta és kicsinyes dolog.
2013. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Az a baj, hogy itt nem arról van szó, hogy a nagyszülők eldönthetik, hogy vállalják-e az unoka nevelését, szép is lenne. Hanem az van, hogy vállalniuk kell, akár betegek, akár öregek. Akár van pénzük, akár nincs. Őket egy tinimami se kérdezi meg arról, hogy ők mit szeretnének, hanem csak hazaállítanak, hogy terhes vagyok, ez van.
2013. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én 16 majdnem 17 évesen szultem a lányom. Jó anyának tartom magam, nem bulizok, felhagytam a tini élettel bár előtte se igazán jártam el . Apukával együtt vagyok, albérletben élunk és tervezzuk a kistesót. De mindenki megszól..
2013. aug. 4. 16:18
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Mert számtalan ellenérv van.

Hármas válaszolót sem akarom megbántani, de ha szakítanának akkor a gyes plusz családiból kb a híd alá mehetne lakni. Nulla munkatapasztalattal jó esetben egy érettségivel mehet talán árufeltöltőnek egy boltba minimálbérét ami meg száraz kenyérre elég lesz.

Persze nem feltétlen, hogy ez bekövetkezik de mindennek eljön az ideje semmit sem kell siettetni.

2013. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!