Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annyira idegesít anyám, hogy...

Annyira idegesít anyám, hogy felrobbanok már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent 500x elmond, minden nap megkérdezi ugyanazt. Ezekkel borít ki a legjobban.. Például:

Minden egyes alkalommal(!!) amikor feljön az emeletre, mondja, hogy "húú de magas ez a lépcső". Ha napi 1x jön, ha napi 100x, akkor is mondja. van, hogy 10 percenként.

Minden egyes reggel megkérdezi, hogy hány órám van, mikorra érek haza.. A vicc az, hogy idén is minden nap ugyanannyi órám van, de nem érti meg.. Ki is írtam egy cetlire, de ugyanúgy megkérdezi!

Az már csak a pont az i-re, hogy olyan hangosan ásít, hogy kiesek az ágyból. Én nem értem, hogy lehet úgy ásítani, hogy szinte kiabál közben.. Esküszöm mástól még ilyet én nem hallottam.


Ezen kívül vannak még idegesítő dolgai, pl minden egyes nap csillognia kell mindennek, mert ha nem, milyen trehány vagyok, nélküle nyakig járnék a szrban..


Elég nagy stressz most a suli, más bajom is van, most tényleg nem tudom ezeket a dolgokat elviselni, egyszerűen kiborít..

2 éve, minden egyes nap...


2013. szept. 9. 20:28
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Mindig is nagyon utáltam, ha valaki többször mond el valamit, vagy nekem kell megismételnem valamit, erre ezt kapom az élettől..
2013. szept. 9. 20:30
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
Mert beszélgetni akar veled, de nem jut jobb az eszébe...
2013. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%

Eljon majd az ido mikor nagyon fog ez a "kiborito" viselkedese hianyozni!

Orulj hogy van o neked!

Ettol nagyobb problemad sose legyen!

2013. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nagyobb problémám??? Feljön, beüvölti, hogy hú de magas. baromi zavaró, idegesítő, minden egyes nap ezt hallgatni!

Az "ásítását" meg füldugón keresztül is hallom esténként...

2013. szept. 9. 20:37
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de ezen mosolyognom kell :)


Örülj neki, hogy csak ennyi bajod van anyukáddal. Elég csak itt körbenézned néhány kérdésben, hogy rájöjj, ez semmiség.

2013. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Ti komolyan nem értitek??

Ha nem takarítok naponta, én vagyok az undorító lusta trehány szr! Mikor SEMMI kosz nincs, hogy az istenbe is lenne, mikor fürdés után ki kell sikálnom a kádat, csempét, aztán délután meg mondja, hogy fú de nagy retek van itt!

2013. szept. 9. 20:39
 7/31 anonim ***** válasza:
66%
Ha ezen kiakadsz...mi lesz veled kesobb az elet mas teruletein??hany eves vagy?
2013. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%

Csak beszélgetést szeretne kezdeményezni veled...Azt hiszi,hogy mondja,hogy "hú de magas ez a lépcső" akkor te mondod,hogy "tényleg" és aztán jön a többi téma.És azt azért kérdezi,hogy "mennyi órád lesz",mert beszélgetést szeretne veled kezdeményezni az iskoláról,barátaidról,tanulásról.Máskor ha ilyet csinál akkor kezdeményezd a beszélgetést:)

Megértleke amúgy!Sok sikert!Jó tanulást!

2013. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

Ha magas a lépcső, hát magas. Ez csak egy mondat.

Kádat ki kell súrolni fürdés után? Miért? Máshol gondolod, nem szokás? Nem Anyáddal van gondod, csak rá van lehetőséged haragudni. Haragszol a tanárodra, mert számon kéri a leckét? Ha igen, nem mered kimutatni.

A lépcső pedig egyre magasabb lesz, ahogy öregszik.

Ha szerencséd van, és nem halsz meg fiatalon, Te is öregszel, és bizony, Neked is k@rva magas lesz a lépcső.

2013. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

Beszégess anyuddal a magas lépcsőről,vagy kérdezzd meg,miért ásít úgy,ahogy.

Valószínü,beszélgetni szeretne Veled,legyél kedvesebb Vele.

Ha anyád írt volna,meglepődnél,pedig neki is vannak problémái.

Légy megértő,nem fogod megbánni!

2013. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!