Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az anyám...

Szerintetek normális az anyám ha ilyet tanácsol? Mi lehet a baja? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Anyukamat egy honapja nem lattam. Mikor 5lalkoztunk megjegyeztem, hogy csinos, es milyen sokat fogyott. Amugysem volt kover, altalaban 65korul mozgott mint en most. O nost 50. Mikor megkerdeztem miert, azt mondta fogyozik, nem eszik egy nap csak reggel egy szelet kenyeret. Mikor mondtam, hogy en ezt nem birnam, azt tanacsolta, egyem teli magam es hanyassam magam meg, mert o ezt is szokta, Meg hogy en most milyen kover vagyok o meg milyen fiatalos. Mitol van ez a viselkedes? Mert szerintem ez nem normalis....

2013. szept. 6. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Így a klimax környékén megbolondult és vissza akar fiatalodni. Csak hát szarul csinálja.


Az is lehet, hogy érte valami kudarc, amire ez volt részéről a reakció. Talán beszélgess vele.

2013. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval bulimiás és arra akarja rávenni a lányát, hogy ez a jó, és a követendő...


Nem normális, ne legyél te is beteg!

2013. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Faxa tanács, nehogy megfogadd. Anyukádnak meg tanácsolj pszichiátert, mert bulémiás.
2013. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak segítség kell.
2013. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak táplálkozási zavara van. Ne fogadd meg ezt a tanácsát, hiszen szerintem számodra is egyértelmű, hogy ez abszolút nem normális. Segítségre van szüksége, mert ebből komoly problémái lesznek, ha ezt folytatja. Próbálj meg beszélni vele, vagy próbáld belevonni a rokonokat is ha tudod, hogy próbáljanak segíteni neki.
2013. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Mondd neki,hogy dagadt ès az egy szelet kenyèr sok.


De meghazudtoltad magad mert először egy szelet kenyeret ìrtál utána meg azt,hogy teleeszi ès meghánytatha magát.


Vagy egy szelet kenyèrrel tele van?


Szôval egy bulèmiâs ès egy pszichopata egy családban.:)

Szèpek vagytok.

2013. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Egy szelet kenyeret eszik egy nap, de ha veletlenul , idezem:‘vetkezik‘ meghanyatja magat. Nem tehetek rola ha ertetlen vagy., vagy nem tudod kikovetkeztetni.... Sajnos nem tul jo a viszonyunk , hogy hallgasson vagy erjen valamit a szavam. 9 honapos koromban lelepett, aztan 14 evea voltam mikor ujra lattam. Ez ratette a pacsetet a kapcsolatunkra. O nemet orszagban el, en ausztriaban
2013. szept. 6. 12:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Mielott ez is felre lenne ertve, azota surusodtek, a talalkozasok, egy - ket honaponta eljon megnezni az unokajat.
2013. szept. 6. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!