Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az apámat megkeseríti...

Utálom az apámat megkeseríti az életem! Normális ez?

Figyelt kérdés
Minden rossz dolog miatt őt okolom!Szokott verni!Semmit sem enged meg azt sem ,hogy barátaim legyenek komolyan nem engedi ide őket be.Nem szabad ide hoznom őket ha mégis úgyvan ,akkor az anyámmal kezdeget..és elnevezi a barátaimat mindennek az eggyiket pl: hosszú puskának nevezte el.Mindíg le részegedik és aztán kezdeget az egész családdal.DE ha jozan ,akkor is csak kezdeget! 16éves létemre 9.kor ágyba kell lennem miatta nincsenek barátaim és kiközösítennek a suliból mert nem barátkozhatok nem mehetek ki az utcára se semmi...úgy beszél velem mint a kutyával az anyámmal is..nem tudok normális barátokat szerezni ma is ,amit csinált nem bírtam tovább muszály volt feljönnöm és leírni ezt. :( Mit tegyek? Hogy bírjam ki 18.éves koromig? :(

2013. szept. 9. 21:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Sajnállak mert az én apám is ilyen volt..szétverte az egész csaláad!Mindig bántott minket a rohhhhhadék!!Valakit keress és veresd szét!!Az ilyeneknek a temetőbe a helye!!hova valósi vagy?
2013. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
58%
családot" elirtam srry
2013. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hol laksz?Elbeszélgetnék a fa.szkalappal,persze nem verhetném meg mert akkor sittre vágnának de megmutatnám milyen érzés ha fenyegetve van egy erősebb által!
2013. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
jah gyerünk oda és verjük szét ezt a jampit!!közösségben az erő!!ki jön még segíteni?
2013. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
vegyük fel a kapcsolatot én is segítek!!meg van egy pár haverom akik nem félnek történjen bármi!
2013. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kell verekedni mert rába.szunk.Csak "nyomást" kell gyakorolni a fa.szra.Pláne, hogy a neten szervezkedünk lenne bizonyíték is ha bántódása esne a köcsögládának.
2013. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!