Szökjek el otthonról?

Figyelt kérdés

Utálok itt élni.Szerintm a szüleim nem normálissak.Mindíg mindenbe belekezdegetnek.16 éves lány vagyo elkezddik ,hogy felnőtt vagyok és azt csinállok ,amit akarok.De sohova engednek ki nem mehetek osztálykirándulásokra,bulikba,pizsipartira stb..Mondhatni a suli életéből is ki maradok és ezért kiközösítennek engemet és ezért féllek suliba járni.DE még mindíg a suli mint ,hogy itt legyek ezekkel eggyütt.Else kezdődött a suli ,de a mostani osztályfőnököm jobban észre veszi ha baj mint a ezek.Pár nap alatt észre vette hol ott ezek még meg sem kottyant!!!

Azt mondták felnőtt vagyok azt csinálok ,amit akarok és nem muszály 9-kor aludni mennem erre tegnap nézem a tv-t és az anyám oda jön kezdegetni ,hogy tünny dögölni te **** és megvert elkezdett pofozni mint a párnát porolni és tépni a hajam.Sírva mentem aludni mindíg sírva megyek miattuk aludni.Már nem egyszer szerettem volna öngyilkos lenni e miatt...úgy beszélnek velem mintha a kutyájuk lennék..ezek mellett az apám iszik és ha részeg akkor itt pokol van..az apám is szokott verni..



2013. szept. 13. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügy.....Ott segítenek otthonról elkerülni,ha ez mind igaz!!
2013. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az első válaszolóval értek egyet..nekem is ismerős ez a helyzet egy barátnőm által. el kell menj a gyámügyesekhez, mert később csak rosszabb lesz! kitartás!!
2013. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Először is szeretném elmondani Neked,hogy a szüleid ahogy viselkednek veled azért nem Te vagy a hibás.Amikor ezek a helyzetek vannak,ne okold magad soha,és ne sírj miattuk,mert még azt sem érdemlik meg.Nagyon fontos,hogy ne szökj el,mert még abból is csak Te jöhetsz ki rosszul.Még nem vagy nagykorú,még a rendőrség is kereshet Téged,ezért tényleg ne csinálj ilyet,mert csak Neked lehet bajod belőle.Én is inkább a gyámügyet javaslom,vagy esetleg egy családsegítőt,mert akik megütik a gyereküket,akár egyszer is,abból már sohasem lesz normális kapcsolat.De amiről Te beszélsz az családon belüli erőszak-gyermekbántalmazás.1991 óta számít büncselekménynek,ma a Btk 137.paragrafus (6) szerint büntetendő.Téged már nem csak fizikailag,de lelkileg és verbálisan is bántanak.Felejtsd el az öngyilkosságot,és nagyon fontos hogy írj erre az oldalra is az online pszichológusnak:Kamaszpanasz.hu mert abból amit leírtál,lehet hogy depressziós vagy,de megadok Neked egy telefonszámot is:0680/505-000(Nane segélyvonal-bántalmazott gyermekeknek és nőknek lelkisegély szolgálat szerda kivételével mindennap 18-22 óráig hívható.)Ne aggódj ezeknek az a lényege hogy semmilyen adatot nem kell magadról megadni.Ne aggódj a szüleid is biztosan tudják hogy gonoszak Veled,csak sajnos ők nagyon rosszul kezelik az indulataikat.Nekik indulatkezelő tréningre kellene járniuk.Mindössze tényleg keresd fel a gyámügyet,ők azonnal tudnak segíteni.Ha akarsz írj privit,hidd el az is jobb lesz ha leírod a gondolataidat,ettől is megkönnyebbülsz.Próbálj egy héten 3 órát sportolni,mert nagyon fontos hogy levezesd a feszültségedet.Ha lehetőség van rá,akkor menj el valamelyik nagyszülődhöz,vagy valamilyen rokonodhoz.Most az a legfontosabb,hogy végezd el a sulit,hogy egy stabil anyagi életed legyen majd a későbbiekben.Anyukádéknak számtalan okai lehetnek erre a z agresszióra például anyukád fiatalon szült,fiatalon házasodtak össze apukáddal,rossz anyagi helyzet,vagy egyszerűen anyukádék ugyanezt élték át ennyi idősen.Sok sikert kívánok Neked,remélem minden jóra fordul.Apukádnak is küldök egy telefonszámot az alkoholizmusa miatt:251-0051.Minden jót,Szia! :)
2013. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az iskolába szolj a kedvenc tanárodnak és mondj meg neki mindent és hátha segitenek!Vagy annak a a tanárnak aki nagyon szeret!
2013. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!