Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt? Több honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Több honapja van egy barátom. Nagyon szeretjük egymást, de néha mégis amikora a lánybarátairol beszél föleg 2 ről, akkor legszivesebben mondanám neki, hogy jo menj hozzájuk, nem érdekelsz.

Figyelt kérdés

Közbe meg nagyon szeretem és érzem, h ő is szeret. és boldog vagyok.

Van egy fiu ismerösöm, akinek bejövök és néha arra gondolok, hogy jo lenne vele talizni megcsokolni.

De barátommal nagyon jo, ha vele vagyok nem is érdekel más. Miért lehet ez?


2009. dec. 30. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert valószínűleg szerelmes vagy belé. Viszont ő nem biztos, hogy beléd. Egy próbát megér, hogy rákérdezz.
2009. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úúúú... Na Te nekem gyanús vagy. 14 éves vagy? Mert lehet ismerlek. :)
2009. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ismerős:O a barátod nem 18 éves?
2009. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem:D 17mindketten
2009. dec. 30. 19:23
 5/5 Edward Cullen ® ***** válasza:
ezt hívják féltékenységnek? tönkretesz mindent , nem érdemes foglalkozni fele , tereld magadra ilyenkor a figyelmét , és akk nem fog más lányokkal foglalkozni :D
2009. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!