Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek leírjam, vagy tök...

Szerintetek leírjam, vagy tök felesleges? 14l

Figyelt kérdés

Keresztanyámék sajnos 2 éve külföldön dolgoznak, az unokatesóm itthon van.Nagyon szeretem, októberbe az unokatesóm meg a barátja megy meglátogatni őket.Arra gondoltam, hogy írok egy kis levelet amit elvisznek neki, leírnék benne mindent.Annyira furcsa, nem tudom elmondani.Amikor beszélek telefonon vele, nem igazán tudok ilyen dolgokról beszélni, mert vagy van ott valaki stb.

Nem tudom hogy esne neki, biztos örülne, mert sokszor aludtam náluk, és elég jó a kapcsolatunk.Csak félek, hogy amit neki szánok levelet, elolvassa más is, pl. az uncsim.:-)

A válaszokat köszönöm.:))


2013. szept. 14. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A levelet ragaszd le, azt nem fogja felbontani az unokatestvéred, maximum ha világraszóló bunkó és utána új borítékba teszi.


Biztosan örülne a keresztanyukád a levélnek egyébként, ha úgy érzed így könnyebben meg tudsz nyílni, akkor írd meg.

2013. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nyugodtan írd meg. Ha nagyon tartasz tőle hogy kibontja, akkor küldj valami apró ajándékot is, tedd be a dobozába a levelet és csomagold be ajándékpapírba, akkor nem is tud róla. :) Amúgy bármelyik normális ember nem bontaná fel más levelét. :)
2013. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs netes kapcsolatod a keresztanyáddal?

Ha van, neki személyre szólóan akár emailban is írhatsz.

2013. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a zöld pacsik.:))
2013. szept. 14. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki emailben, akkor biztos, hogy ő kapja meg.
2013. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!