Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos hogy nem...

Szerintetek jogos hogy nem akarom hogy a feleségem felesleges autókázzon?

Figyelt kérdés

Iskolába fog járni szeptembertől, ide a szomszéd városba, kb 7 km re van a lakástól!

Simán át lehet kerózni is oda, felesleges beindítani az autót, kiállni az autóval és egyebek, vagy én gondolnám rosszul?


2013. aug. 19. 10:31
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
67%
Az autózás megnyugtat.Engedd...
2013. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Neki macera kiállni-beállni, szerintem hagyd rá. Ha ő vállalja, akkor hajrá.
2013. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%

Kérdés, hogy miért nem akarod?


Ha sajnálod az autót az asszonytól akkor nem jogos.

Ha spórolni szeretnél akkor akár jogos is lehet, ha úgy álltok anyagilag, hogy meg kell húzni a nadrágszárat - de akkor tőled is elvárható, hogy 10 km-es körbe ne ülj autóba.

2013. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az ő autója is...


Mi az a kerózás? (megnéztem kerékpározás, így sem hallottam még)


Én sem mennék biciklivel, utálok sportosan lenni egész nap, és biciklivel nem tudnék szoknyát venni, megizzadok, utána tusolásra vágyom (2 km-után is)


Neki mik az indokai?

2013. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Az hogy szeret vezetni! Nem rég lett meg a jogosítványa, szinte neki vettük az autót is végül is de mehetne akár kis robogóval is hisz régen anyóstól kapott! Minek kell flancolni? Nem spórol szerintem rajta és a benzin 430ft literje!
2013. aug. 19. 10:35
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
Az flanc,hogy nem akar a tanulás és egyéb dolgok mellet napi 14km-et biciklizni?Jabocs.
2013. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
79%
Na ez megint egy provokatív kamu kérdés.
2013. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%

Magyarul csak spúr vagy, értem. Akkor már csak az a kérdés, hogy mi a fenének vettetek autót, ha spúr vagy használni.


A feleséged nyilván nagylány, ha már a feleséged. Majd ő eldönti, hogy tudja-e tankolni az autót.

2013. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Ez nem provokatív kérdés! Igenis nálunk ez vitát fejtett ki! van busz van bicikli van motor, miért kell autóval menni? Ráadásul ilyen benzin árak mellett
2013. aug. 19. 10:41
 10/40 A kérdező kommentje:
De ő nem dolgozik jelenleg!
2013. aug. 19. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!