Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, ha rossz...

Hogy mondjam el, ha rossz jegyet kapok? 14l

Figyelt kérdés

A szüleim sosem bántanak, nem is szidnak ha rossz jegyet kapok.Tavaly is csak azért vették el a telefonomat, mert nem mondtam el a rossz jegyeket.Ma kaptam matekból egy 3-ast.

Amikor elmondom is, csak annyit mondanak, hogy majd kijavítom.Hogy mondjam el?:(


2013. szept. 19. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért aggódsz ennyire, ha ilyen normálisan állnak a dologhoz?


Amúgy: kijavították a dolgozatot, 3-mas lett. Vagy, ma 3-masra feleltem matekból. Ezt meg ezt nem tudtam, megyek gyakorolni.

2013. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerűen megmondod, hogy matekból 3-ast kaptál.


Az nem is számít rossznak matekból. :D

2013. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
anya rossz jegyet kaptam. anya: mennyit?! én : találd ki. anya: 1? nem 2? nem 3? igen. én igy szoktam.
2013. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te is érzed, hogy a hármasnál tudsz jobbat, különben nem agyalnál rajt ... megmondod, meg azt is, hogy belehúzol a matekba
2013. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak mondd el szépen, a leírtak alapján a szüleid megértik ha néha rosszabb jegyet kapsz, de a hazugságot nem tolerálják. Elmondod, hogy ezt kaptad, és majd javítasz rajta. Egyébként a közepes még nem olyan vészes.
2013. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy látom itt nincs semmi probléma. Tehát akkor mi a kérdés? :)

Mikor mesélsz arról, hogy milyen volt a napod, akkor csak úgy mellesleg említsd meg ezt is. Vagy ha kérdezik, hogy kaptál-e jegyet, akkor mond meg. De ha szerinted ennyire katasztrofális egy 3as, akkor megvárhatod, amíg kapsz egy 5öst, gondolom úgy se tart sokáig. :)

2013. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!