Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámat hogyan tudnám...

Édesanyámat hogyan tudnám felvidítani? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ő egy életerős, egyedülálló, középkorú nő, viszont mindig úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy : nem tudom, a halálát említi naponta, meg, hogy már nem is szeretem. Azt is nap mint nap elmondja, hogy: ő már csak azért él, mert én még itt vagyok és van kiről gondoskodnia. Én nagyon szeretem az édesanyámat, viszont el kélne a segítség!!!

2013. szept. 7. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

OHOHOHOHOHOH !!!!!!! Lenne egy két ötletem !!!


Béla néni

50/N

2013. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak pszichológusra van szüksége. Ha segíteni akarsz neki, keress a neten a közelben! Te sehogy nem tudsz neki segíteni, és nem is a te feladatod. Saját magán kell segítsen, mert baja van!
2013. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Béla néni, maga bolond?


Egyébként, az egyetlen amivel én az Anyukámnak adhatnék még némi életkedvet, életörömet, az az lenne ha engem boldognak, az életemet teljesnek látná. Szeretné, ha lenne barátom, férjem, gyerekem. Látja, hogy 24 évesen nemhogy ezek, de semmilyen társas kapcsolatom nincsen, úgyhogy nem tudok mit tenni. Ronda vagyok, nem kellek senkinek, és a rondaság miatt a személyiségem is úgy alakult, AHOGY.

Az életén meg neki kéne alakítani, ha most így nem jó. Ez az igazság. És lehet, hogy érzéketlen vagyok, de én megmondtam neki, hogy rám ne zúdítsa a panasztengerét, mert félmondatok miatt én nem alszom éjszaka, hanem rajta rágódok, meg aggódok, aztán meg azt mondja, hogy ő azt nem úgy gondolta.

2013. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ronda vagyok, nem kellek senkinek, és a rondaság miatt a személyiségem is úgy alakult, ahogy."


Megoldás:

"Az életén meg neki kéne alakítani, ha most így nem jó. Ez az igazság"

2013. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenki a pszichológust tanácsolja, de szerintem ez olyan távol áll a magyar emberektől.

1. 1 alkalom hetente 5000 Ft, az havi 20.000. Ezt már sokan nem tudják kiizzadni.

2. Én is mondtam már Anyukámnak, de ESZE ÁGÁBAN SINCS.

3. Én viszont már jártam több pszichológusnál is, és nagyobb kamunak tartom, mint az EZO tv-t.

4. DE az biztos, hogy valaki, akivel őszintén elbeszélgethetne, és panaszkodhatna egy nagyot, segítene. De ez lehet egy szomszéd is, nemcsak egy pszichológus. És a pszichológus se biztos, hogy ép olyan aki erre alkalmas.

2013. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es ezt rám értetted? Mert nem rólam volt szó, hanem a Mutterjainkról! Csúnya nő sziporkázó szellem nélkül nem kell senkinek.
2013. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


UI: Na de Béla néni!!!

2013. szept. 7. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!