Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 19 éves fiam összejött egy...

A 19 éves fiam összejött egy 26 éves felnőtt nővel (? )

Figyelt kérdés

A fiam még egyetemre jár, jogásznak tanul, nagyon értelmes fiatalember, de egy nap otthon bejelentette, hogy szerelmes. Ennek nagyon örültünk, de amikor közölte, hogy a választott kedvese 26 éves, akkor egy kicsit lefagyott az arcunkról a mosoly. Ez a 7 éve nem sok, de a fiamnak még szerintem igen, és nem értem a lány motivációját, hogy mit akar egy ilyen idős fiútól.... A pénz nem lehet domináló, hiszen fiamnak a nevén még semmi sincs, a leányzónak meg már van egy saját lakása, ahol egyedül él, illetve egy jól fizető munkája.

Próbálok anyaként megbarátkozni a gondolattal, de valamitől tartok. A férjem ezt lazábban kezeli, talán azt gondja, úgy sem lesz ez hosszútávú dolog, de én látom a fiamon, hogy nagyon szerelmes.

Más is volt már hasonló helyzetben, mi történt?



2013. szept. 20. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
A csaj biztosan tud valamit, amivel megfogta a fiadat!
2013. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Talán a nő is szerelmes még,nem látja,hogy a te fiad most még vagyon nélküli és jó ideig az is marad..na meg elég éretlenke egy 19 éves fiú.
2013. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

a 26 évest szerintem nem kell úgy beállítani mint öreg nőt- lehet egyszerűen jól érzik magukat egymással, sőt szeretik egymást. 35 éves vagyok, boldog családdal, de 26 évesen bevallom nekem is volt 20 éves szerelmem.

Ezt hozta az élet, és a anyagiaknak semmi köze nem volt hozzá, csak a személyes kétoldalú vonzalomnak.

2013. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 tetro ***** válasza:
100%
nem teljesen mindegy, ha jó nekik? én kb ennyi idősen összejöttem egy öt évvel idősebb lánnyal. semmilyen gondot nem okozott a kor. aztán most már évek óta együtt élek egy 8 éve fiatalabb, most már talán nővel :D és vele tökéletes... dehogy ennek a korhoz semmi köze, az biztos. hagyd élni a fiadat...
2013. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltal, h a lany is szerelmes a fiadba?

Mert kb ahogy leirtad, h "nincs semmije", amiert szerethetne, mit akarhat tole a lany...

Talan azert szereti aki, ami...

En egyszer szerelmes lettem egy 10 evvel fiatalabb sracba, kolcsonos volt, nekem lakas, melo, neki suli.

A szerelem nem valogat.

Ezzel a kerdessel meg mint ha azt uzenned, h a fiadat nem lehet onmagaert szeretni...

2013. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neked? Ha házasodnak azért mindegy, ha nem akkor azért.
2013. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
19 éves kicsi fiacskád felnőtt férfi, azzal van, akivel akar. Azért nem akkora bűn ez, lehet hamar vége, ne foglalkozz velük, hagyd őket békén.
2013. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mitől tartasz? "valamitől"


A legrosszabb az unoka ami jöhet egy "öreg'" :DD nőtől.

2013. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezzel foglalkoznod? Sok fiatal férfinek van idősebb nője, ahogy sok fiatal lánynak van nála jóval idősebb pasija.Téged zavar, hogy a fiad boldog? Vagy mi a kivetni valód a nővel szemben a korán kívül? Ha a fiad boldog, akkor örülj neki. Nem kell előre tervezgetni, majd kiderül mi lesz ebből, de ez az ő dolguk.
2013. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Mama! Gyanítom, hogy Önnek akkor is lett volna félnivalója a menyének valójától, ha éppen nem 26 éves, hanem mondjuk szőke a haja, és a szőkék azok nagyon csalfák. Ne keressen kifogásokat, láthatja, hogy ez egy normális dolog, hiszen a férjét sem izgatja egyedül Önt. Megbocsásson szavamért, de jó úton jár a tipikus anyós viselkedéstől, amitől minden nőnek égnek áll a haja. Legyen szíves elfogadnia a fia választottját, ugyanis attól, hogy Maguk fizetik a tanulmányait, és az élelmét, még nem befolyásolhatják a magánéletét. Ha hibázik, abból később úgyis tanulni fog. Minden bajtól nem fogja tudni megóvni hiába is akarja. Hagyja, hogy megtanulja az élet leckéit, csak akkor adjon tanácsot, ha külön kéri, különben olyan hatása lesz, mintha elő akarná írni hogyan élje az életét. Sok boldogságot kívánok a párnak.
2013. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!