Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek h anyu bizzon bennem?

Mit tegyek h anyu bizzon bennem?

Figyelt kérdés
most ezelött 4 hónappal megismerkedtem pár új emberrel,akikkel most nyaáron minden nap együtt vagyok.Minden nap este fél 10ig és 14 éves vagyok.Anyu nem akarja h velük legyek,mert szerinte rosszat akarnak és nem akar velük engedni.Én nagyon megszerettem öket,igazi barátok.Télleg rendesek mind,és nem csak érdekbarátok.Mit tegyek hogy anyu elhiggye? Minden délután akarok neki mesélni h mitcsináltunk és egyszerüen nem merek mert tudom h rossz szemmel néz rájuk és a hülyéskedést is igy rossznak látja.
2013. aug. 20. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csak 4 hónapja ismered őket, szerintem halgass anyudra.
2013. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
* hallgass
2013. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Mutasd be őket anyudnak, és ha megismeri őket, 100%-ék ha rendesek, elfog engedni..stb.
2013. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem is hozd el őket, és igenis mesélj! Ha látja, hogy nem csináltok semmi rosszat együtt, akkor nem lesz gond.
2013. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónapja igaz és nem érdek barátaid?:D honnan tudod?:D szarban voltál és fizették neked a rezsit? :D ja bocs nem, mivel ahhoz te még gyerek vagy... Mint ahhoz is hogy megítéld kik az igaz barátok és kik nem. :)
2013. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok nem hülye.Érzem hogy azok és már olyan dolgokban voltak melettem amik engem meggyőztek.
2013. aug. 26. 10:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Halgassak anyumra és veszitsem el őket?
2013. aug. 26. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 14 évesen még nem mondhatod el magadról hogy nem vagy hülye az élethez. Mik voltak azok a ,,nagy dolgok"amikben melletted voltak?:))
2013. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!